Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a társkeresésbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a társkeresésben csak a külső érdekel, de eközben én se ütöm meg még az átlagos szintet sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdekel egy csaj személyisége. Lehet kényes, síkbuta vagy depressziós, nem érdekelne csak, hogy jól nézzen ki és vonzó legyen vele az együttlét. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. Viszont sajnos hiába vagyok viszonylag helyes, alkatra átlagon aluli vagyok és nem lehet rám férfiként tekinteni. Mit tegyek, hogy kilépjek ebből a 22-es csapdából?

2019. szept. 18. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak egy Barbie babát.
2019. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Kezdj el edzeni, hogy ne legyél csövesbánat.
2019. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy igényes guminőt, vagy egy japán szopórobotot.

Nekik pont jó leszel, ők is neked.

2019. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

2-es. Szerinted edzéssel mindent meg lehet oldani? Szerintem meg több a csövesbánat kreatinos majom, mint az aputestű, de gondolkodásra képes férfi.


Nézzél már szét a konditermekben...gyász az egész! Kivagyok-mivagyok hlyegyerekek, a 80% azért "edz", mert csajozni akar. Az edzés meg ugye mit sem ér a rengeteg "táplálék kiegészítő" nélkül, mert hát 3 hónap alatt kell 10kg izom, ami valójában 10kg megkötött víz. Az utolsó cigánynak sincs más "fegyvere" csak a konditerem. Full alja és kommersz kategória.

2019. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trsh ***** válasza:
# tényleg? Mesélj még egy kicsit, illetve, Te mit sportolsz?
2019. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor őszintén sajnállak! Borzasztóan nagy lehet az üresség benned! Kívánom hogy találj olyan nőt, aki ezen tud majd változtatni.
2019. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!