Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti randiznátok vörös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok vörös hajú férfulival, ha amúgy jól néz ki?

Figyelt kérdés

Normális, jól néz ki és szőkés-vöröses haja van.


Az más kérdés, hogy anyámék kigúnyolják, kiröhögik, ha valakinek vörös haja van. Meg hogy szégyent hozok rájuk a faluban és szégyenkezhetnek. Mármint azzal, ha k...rva leszek, azaz barátom van. Az még ráadás lenne, hogy vörös hajú. Mondjuk azt sem tudnám megoldani, hogy kávéra beüljek vele... Mert ott az egyetemük, amit sosem végzek el, ha megölnek sem, már 4. éve. De ez az én bajom.


2019. szept. 19. 17:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

*férfival


Bocs, új telefon, auto correct kijavította.

2019. szept. 19. 17:23
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a hibája akkor igen.
2019. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha már javítod, akkor helyesen - férfivel!
2019. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne senkim és kívül-belül bejönnénk egymásnak, miért ne?
2019. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vörös hajú férfuli, mintha egy új faj lenne :D
2019. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt vagy, ha neked megfelel, másoknak el kell fogadni. A vörös haj nem szégyen és nem hiba! Vörös fiúval is ugyanúgy el lehet menni bárhova, mint barnával vagy szőkével, kávézni, moziba, sétálni stb.

Tehát a válaszom igen.

2019. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Értem :(


Igazából már annyira belelovaltam magam ebbe a vörös hajba. Nem tehet róla. Szerintem vörös hajjal is nézhet jól ki valaki. Lányban is vannak nagyon szépek, akik vörösek.

2019. szept. 19. 19:06
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
A vörös haj mióta számít hátránnyak? Csak egy szín, könyörgök...
2019. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!