Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külső és az igények, elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső és az igények, elvárások között van összefüggés a nőknél?

Figyelt kérdés
Tehát ha minél csinosabb nőt szeretnék annál többet kell teljesítenem, többet kell egzisztenciálisan és külsőre letenni az asztalra és ha nem vagyok gazdag átlagos vagyok akkor a kövér nem szép lányoknál lesz esélyem
2019. szept. 20. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Régebben ez így volt, de újabban a csinosabbak, és az átlagosak, kevésbé csinosak követelményei is felzárkózóvan a csinosak még mindig emelkedő igényei mellé, az insta, facebook ego tuningjának "áldásos" hatása miatt, mert ezek a nők is annyi nyálcsorgstást kapnak a férfiak részéről ott, és persze egymást is rommá dícsérik "gyönyörű vagy" "az igazi NŐ" "szép vagy", stb...
2019. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs, a csúnya és igénytelen lányok is jóképű, magas, kigyúrt, gazdag pasit akarnak.
2019. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, mit gondoltál, majd a topmodell nők beleszeretnek majd Quasimodo csodás belső értékeibe?
2019. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kapcsolat jellege is számít, alkalmi pl. volt olyannal, aki nem fehér, de komolyat nem biztos, hogy akarnék tőle, mert a környezetem nehezen fogadná el. Egyébként meg vannak kivételes esetek, pl. egy kisebb, látható fogyatékosságal elő ismerősömnek teljesen normális, nem kövér barátnője van. Meg most hallottam arról, hogy csúnya, leginkább középkorú amerikai srácok interneten keresnek jó pénzért ukrán barátnőt, és a csinos fiatal lányok közül sokan mennek hozzájuk feleségül, az egyik meg teherbe is esett. De valahogy egyáltalán nem illenek össze, olyan fura rájuk nézni együtt. Nem mindegyik pasi gazdag, van, akinek erre az egész spórolt pénze rámegy. De gondolom, azért ettől függetlenül ott még mindig egy fokkal jobbak az életkörülmények, amiért megéri ezeknek a nőknek.
2019. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, ha te minél jobban néznél ki, nem top nőt keresnél magadnak?
2019. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Átlagos nő vagyok, de a párom redszeresen leigénytelenez, mert én őt választottam. Sajnos ismeri 2 exem(véletlen), miattuk is leigénytelenez.

Érdekes módon csak olyannál kezdeményeztem, aki nekem tetszett. (És ő nagyon tetszett.)

(1 kivétel van, ott nem én kezdeményeztem)

2019. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha dagadt vagy nem lesz jó csajod. Alapszabály
2019. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!