Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért álmodoznak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért álmodoznak annyira a "vadállat" típusú őserő férfiakról? Miért az a pasi a vonzóbb, aki minél magasabb, erősebb, vadabb külsejű?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én egy alacsony és filigrán, vékony, szentimentális, empatikus, érzelmes, ragaszkodó és helyes arcú huszonéves fiú vagyok. Sose volt barátnőm és sose vonzódott irántam egy lány se. Nem értem, hiszen sokkal szebb a fogsorom, mint sok "ősember" pasinak (akinek lehet sose volt fogszabályzója és lehet ki is verték néhányat verekedés közben), sokkal tisztább és higiénikusabb a testem, mint a "kanállat" pasiknak (akik állandóan bűzlenek az izzadságtól). Én itthon ülök a gép előtt frissen mosott ruhában, mindenem rendezett, selymes bőröm van és a légynek se ártanék. Utóbbit ugye azért említem, mert a nők félnek az alkoholista, bunkó, erőszakos pasiktól és otthagyják őket meg akkor is, ha állandóan buliznak és nem szentelnek figyelmet a párjukra.

Könyörgöm itt vagyok én!

Sosem járok bulizni, nincsenek haverjaim így állandóan a barátnőmre figyelnék, utálom az alkoholt és sose verném meg a páromat (mert fizikailag se tudnám). Hűséges vagyok és mindenben kényeztetném (pl.: talpmasszázs, odafigyelés, közös kirándulások stb.). Akkor mégis miért nem engem választanak?



2019. szept. 20. 17:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Hú itt nevetek azon amit leírtál magadról :D

Hát ezért nincs barátnőd olvasd vissza az irományod drágaság :D

2019. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de tenyleg nagyon vicces a leírásod :D

Alapból ezekkel nem lenne baj, de ahogy előadod magad...:D

Nem tudnál megverni? Hány kiló vagy?

2019. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

"Hány kiló vagy?"


Nyugisabb időszakban 54 körül, most picit megfáztam és fáradt vagyok és emiatt fogytam 3 kilót.

2019. szept. 20. 17:09
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Nemár öreg, ilyen mélyre nem süllyedhetsz...
2019. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

"Hát ezért nincs barátnőd olvasd vissza az irományod drágaság"


Anúgy nem értem mi a baj az írásommal.

2019. szept. 20. 17:11
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit leírtál, abban nincs semmi férfias! Neked sem tetszenek az antinők, nem így van?!
2019. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

* Én itthon ülök a gép előtt frissen mosott ruhában....

és várod, hogy egy nő kopogjon be hozzád, hogy meg akar ismerni ugye? :D

2019. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem kéne olyan akinek nincs élete rajtam kívül és egész nap rajtam lógna. Tényleg baromira antiférfi vagy. Nem kell büdös, ordító, izmos vadállatnak lenni de amit leírtál abban semmi vonzó nincsen. Egy testetosza kisfiú vagy ami senkinek nem lesz vonzó.
2019. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Rockarc ***** válasza:
91%

Gondolom a foci szamodra labdakergetes es ertelmetlen, Rozsaszin inged is van, mert az jo es sorbol meg a citromosat iszod. Hamar parodizalod a ferfiakat, akkor tedd oda magad rendesen. :)


43F

2019. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez esküszöm feldobta a napom, ember így még nem írt magáról szerintem.😀😀😀 Nem érzed kínosnak?

Inkább verjen agyon egy “ősférfi” egy részeg estéjén, minthogy a selymes bőrödet, meg a szép fogsorodat kelljen hallgatnom😀. Nagyon durva vaaaagy, olvasd vissza a szövegedet, gondold át és talán rájössz, hogy miért nem áll veled szóba nő.

2019. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!