Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy 170-es pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy 170-es pasinak mivel kell kompenzálnia magát, hogy egy szintre jusson egy 180 magas tökátlagos pasival?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok ami által egy alacsony pasi képes olyan vonzalmat produkálni, mint egy normális magasságú, de mindenben totál szürke átlagos pasi.

2019. szept. 20. 18:26
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
semmiképp se látszódjon h kompenzálni akarsz valamit. Legyél autentikus, ha látják rajtad h számodra természetes a magasságod és elégedett vagy, pozitívabb a kisugárzásod. De extra rákompenzálni szerintem rossz ötlet, pont így lesz feltünö h nem vagy annyira magas
2019. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Tűrd fel a farmerod végét hogy a bokád kilátszódjon. Úgy hallottam ez a tuti megoldás mostanában.
2019. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Semmivel, válasszon 165 cm alatti lányt, rengetegen vannak.
2019. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
75%
Attól még hogy alacsony egy férfi nem kéne lenézni. Ez rohadtul idegesítő tud lenni. Meg mi az hogy neki többet kell tenni azért hogy vonzóbb legyen mint egy átlagmagas férfi? És ezt most egy 181 cm magas férfi írta.
2019. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már megint kezded??
2019. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad öreg. A magasságon nem változtathatsz. A kompenzálás butaság, keress alacsonyabb lányokat, sokan vannak,de olyat, aki azért szeret, amilyen vagy. Én 171 magas vagyok. És tojok arra, hogy a magasabb kanoknak egyszerűbb a társkeresés...Üdv.
2019. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy 170-es pasi nem alacsony, hanem közép magas. Komplexusos pasi normális nőnek nem kell.
2019. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne kompenzálnia? Ezt verd ki a fejedből. Add önmagad. Rengeteg lánynál bő 8-10 centivel magasabb vagy (nálam is).

Tetszett már nagyon 170 centi magas srác.

2019. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
A nők 99%-ának már annyi is elég, ha magasabb vagy náluk. A nők nagy része 150-170 centi között van, úgyhogy nem kell semmit kompenzálnod. Ha ennek ellenére kizárólag a női kosárlabda válogatott tagjainál nyomulsz, akkor pedig csak magadból csinálsz hülyét.
2019. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Már több ilyen kérdésre is válaszoltam, de most is megteszem. Én 152cm-es nő vagyok, a bátyáim olyan 165cm körüliek. Kifejezetten alacsonyak, de soha nem kompenzáltak semmit. Jól érzik magukat a bőrükben és soha nem volt problémájuk a nőkkel. Nem hordtak emelt talpú cipőt sem.

Én sem tipegek 10 centis sarkakon, sima balerina cipőket hordok.

A hiba a te fejedben van, ha azt hiszed, hogy a magasságoddal van a baj.

2019. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!