Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a pénzemre hajtana?

Figyelt kérdés
Kb.2 hónapja ismerkedünk,és nagyon ragaszkodik,nekem van gyerek is,neki nincs.Mennyit nyom a latba ha a nőnek van pénze,neki viszont nincs.....?
2019. szept. 21. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jól értem, h te vagy a nő, neked van gyereked és neked van pénzed is?

Ő meg a férfi gyerek és pénz nélkül?

2019. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,jól érted.
2019. szept. 21. 11:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha megélhetési gondokkal küzd akko nagyon is elképzelhető.

Ha önálló, jól el tudja magát tartani akkor nem biztos.

Igen sok parazita nő és férfi van a szinglik közt.

Ismertem olyan pasit aki minden nőt lehúzott 2 milliótól 11 millióig. Egy nyíregyházi pasas, most árverezik a hàzát, de a tartozása többszöröse a ház értékének.

2019. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pénzre hajt.


Helyedben dobnám

2019. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egy tipikus szépségideál,bár mondjuk ő sem...Ilyen hamar lehet ebből szerelem?Már hozzám is költözne.
2019. szept. 21. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már a kapcsolat elején összeköltözne,az gyanús,hisz még alig ismer.Ez kihasználásnak tűnik,de Te tudod.
2019. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt velem is "eljátszotta" egy 30 éves pasi 1 hét ismerkedés után. Ugyanez volt a szitu, nekem gyetek, pénz, neki meg bejelentett lakcíme sem volt. Amikor 1 hét után közöltem, hogy nem jelentem be a lakásomra lakcímre, akkor lelépett, le is tiltott és odaköltözött egy 45 éves nőhöz 1 nap után.😂🤣😂
2019. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésedre a válaszom: szerintem erősen arra hajaz, de kérdezd meg tőle, ha nem lenne pénzed, akkor is veled egy albiba költözne és feleznétek a díjakat? A válasza alapján dönts.
2019. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta hogy már szíve szerint el is venne feleségül.Nem korai ez még?Vagy a férfiak szoktak ilyeneket mondani pár hónap után?
2019. szept. 21. 22:45
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő egy gyárban dolgozik,és a szüleivel él.Egyáltalán nem jóképű,de szimpatikus,csak többen is mondták hogy hozzám képest elég szegény....de az olyanoknak akik meg nekem bejönnének külsőre,meg én nem kellek...
2019. szept. 21. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!