Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy elítélik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elítélik a lányokat, ha sok fiúval voltak? Ti elítélitek őket ezért?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Én speckó esetnek számítok manapság, mert nálam ha nem szűz egy lány az már eléggé nagy minusz.
2019. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a sok és mennyi idős vagy?

Enélkül nem tudok válaszolni.

2019. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom önbizalom hiány vagy társadalmi beidegződés miatt.. egyébként felesleges emiatt bárkit is elítélni, legalábbis én nem tudok.. és nem is akarok.
2019. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Általánosságban engem nem a sok partner zavar, hanem a könnyűvérűség. Csak ugye elég nagy a korreláció.

Mi a garancia arra, hogy ha pl. együtt lennék ilyen nővel, akkor ha minden rendben is menne, nem döntene úgy, hogy neki más kell?

És pláne akkor, ha valami nem megy jól, mert nehézségek mindig lehetnek.

Honnan tudja valaki, hogy készen állsz egy komoly kapcsolatra?

2019. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt hogy sok fiúval voltak? Több párkapcsolata volt,vagy több szexkapcsolata? Ha az első akkor nem ítélem el,ha a második akkor meg nem is állok vele szóba. Vagy kivételt teszek ha normális.
2019. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak az zavar, volt ilyen-olyan kapcsolata jó pár férfival. Utána azt várja el, hogy én meg csak vele legyek. Rögtön kiakadnak, ha én is lefekszek mással is. Nem értem miért.
2019. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Azért ítélkeznek mondjuk olyan lányokkal szemben akik voltak 40 pasival, mert jó eséllyel a 40 pasi közül többnek nagyobb volt a farka mint a ítélkezőnek. Ezért azt hiszi ő már nem lesz soha sztár a lanynál mert hiszen volt már nála jobb a kiszemelt lánynak.
2019. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Zsoltmester ***** válasza:
38%
Mert férfias jellem és én meg a nőies lányokat szeretem. Egy lány becsülje meg magát ne feküdjön le mindenkivel aki bejön neki, legyen tartása, azért hogy én is meg tudjam becsülni.
2019. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
#7-es. Tévedsz. Èn nem azokat a lányokat ítélem el és nem is ezért akiknek több szexkapcsolata volt hanem azokat akik olyan felfogással és viselkedéssel rendelkeznek ami taszító. És általában rájuk olyan viselkedés igaz ami nekem nem tetszik. Ha normális akkor nem ítélem el.
2019. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Mert a nőnek egyetlen egy afrodiziákuma van, a tartása. Ha 40fószerel volt, (manapság tinder meg társkeresők világában) könnyen összejöhet, de h abból 1se volt "az igazi", vagy állandóan "rosszat" választott ez nem hiszem. Akkor a 8192.se lesz az, mert senki sem tökéletes. Ha a fkörhinta madamja, akkor azt meg vigye aki akarja. Minden más tulajdonsága a nőknek eltörpül a tartás mellett (szerintem).

32f

2019. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!