Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok Ingyenes társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok Ingyenes társkeresőt amit sokan haszbálnak ès valóban ingyenes? A cronos jó lenne de sajna fizetős az uzenet kukldes

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztályban keresel?
2019. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinder
2019. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinder.
2019. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg.. Tinder? :D
2019. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Cronos egy szar. Elmentem Veszprémbe az irodájukba pár évvel ezelőtt és a fickó, aki az ottani iroda vezetője, legombolt tőlem 20 ezer ft-ot én naiv ökör meg kifizettem. Senkit se keresett meg számomra, egy nagy átverés, de úgy kell nekem, tanultam belőle. Nem szabad megbízni a társközvetítő irodákban! Az általuk kreált Cronos társkereső is a pénzlenyúlásról szól, nem javaslom.


Akkor inkább a badoo, első találkozás, kereszténytárs. Ezen utóbbi két társkeresőn vannak rendes lányok, akikkel lehet kommunikálni és hajlandóak randizni, de sokat ne várj ezektől sem...csak egy lehetőség, hogy ismerkedj. Komolytalan az összes. Üdv. 39F

2019. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!