Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi számít soknak? Mikor mondjátok azt, hogy egy pl.30 év körül sok férfival feküdt le? Pl.10-20 vagy kevesebb?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem ez alapján döntök.

Nem izgat akármennyi.


Mellesleg meg teljesen értelmetlen ez a szám, mert a valóságban szinte sosem a valós számot szokták mondani a nők.

2019. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy kérdéshez írt válasz ihlete a kérdést,ugyanis azt írták,hogy a sok férfival lefeküdt nő hátránnyal indul. De a sok relatív. Van akinek a 20se sok valakinek
2019. szept. 21. 13:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Soknak körülbelül 20+ számít de alapvetően nem egy lényeges dolog ez, vagy én mentem tönkre.
2019. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 nőként én úgy látom, hogy nincs egy szám, ami felett sok. Ha egy férfi nagyon rá van indulva egy nőre, annak a nagy többség szinte bármit elnéz és az sem zavarja, ha mondjuk az utóbbi 15 évben prostituáltként dolgozott az illető. Ha viszont egy nőt kell lekoptatni, aki épp nem jön be nekik, akkor jönnek a kifogások, hogy túl sok pasija volt, volt már egyéjszakás kalandja, túl kevés kapcsolata volt, még szűz, már nem szűz, volt nem fehér, nem európai pasija, stb stb. Persze mindenkinek joga van eldönteni, hogy kivel jön össze, de nem az olyan árnyalatnyi különbségek a döntőek, hogy 3 vagy 5 férfival volt valaki kapcsolatban, hanem inkább az értékrendje.
2019. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekelnek ezek a számok, eddig egy lánytól se kérdeztem meg.
2019. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kérdezem meg soha. Amúgy is a harmadát mondanák az igazságnak :)
2019. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért aki 20+ -nál tart, ott elgondolkoznék rajta, hogy hogy milyen értékrendje van. Azaz, valószínű hogy csak egy "X" leszek nála a falon. Én sosem kerestem az ilyen nőket, egyszerűen két külön világot képviselünk. Nincs ezzel baj, elmegyünk egymás mellett az életben, és ennyi. Itt nincs jó vagy rossz, a lényeg hogy a kereslet találkozzon a kínálattal.
2019. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

A budos eletben sosem vallottam be az igazat egy pasinak sem. De igen, sokkal osztottam a valos szamot, meg 30 felett is.


A tobbseg keptelen feldolgozni, hogy 32 evesen nem vagyok szuz.

2019. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindegy az sem, hogy 5 férfival feküdt le 10 év alatt 2 éves kapcsolatokban, vagy 5 férfival 1 hét alatt. Nem a szám számít, hanem a körülmények.
2019. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
8: Azért a "nem vagyok szűz" és a "több f_szt fogtam, mint kilincset" között van különbség!
2019. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!