Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egyszerűen nincs hozzám való társ?

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 20 éves vagyok. Középiskolás korom óta, próbálkozok a lányoknál/nőknél abszolút sikertelenül. Ez idő alatt körülbelül 20 hölgynek udvaroltam(persze egyszerre csak egynek) de egyikből sem lett semmi. Lehetséges hogy van aki ilyen szerencsétlen a társkeresésben és semmi nem jön össze neki? Esetleg más is van így ezzel?

2019. szept. 21. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Ennek a miértjére csak te tudnál rájönni, pl úgy, hogy összehasonlítod magad olyanokkal, akiknek van barátnőjük.

Tudsz-e beszélgetni a lányokkal, nézel-e ki olyan jól, mint ők, stb.

Nemleges válasz esetén a hiba megfejtetett.

2019. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az "egyszerre csak egynek" hozzáállást el kéne engedned. Ha csak 100-ból 1 vagy 1000-ből 1-el jönne össze a dolog, akkor előtte mind a 99-től, 999-től megvárnád az elutasítást?
2019. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
A küldőddel lehet a fő probléma.
2019. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem jársz edzésre?

Egész rosszarcú, de sportos pasiknak is jó nőik vannak.

2019. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4: Legalábbis a tévhit szerint. 10 év sport, nulla nő a mérleg itt :)
2019. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
2: Mégis hogy lehet egyszerre több nőnél "többet" érezni? Én is egyszerre egyet szemelek ki, azzal foglalkozom. De gondolom nem is várható el, ha mondjuk délután 5ig dolgozol, utánna még 4 lányra szánsz 1-1 órát? Mert 1 órát egy nővel beszélgetni az belefér. De többel? És ugyanúgy érdeklődni, ugyanúgy vonzódni hozzá, mint az előző 3hoz? Ezt gerinctelennek is érzem.
2019. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem olyan sokféle ember van, hogy ez egyszerűen nem lehetséges :)

Tuti nincs veled semmi vaj, csak még nem találtál olyat, akivel együtt tudnál működni egy kapcsolatban és társad lehetne.

N

2019. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az a gaz hogy tudományosan azaz bele számolva az érzéseket az elvárásokat-kinézetét (persze ilyen 100 pontból +- 20-25 pont eltérés) személyiséget, jövőképet meg minden egyes dolgot van számodra tökéletesen 5-10 nő aki pontosan meg felel neked és te is ő neki!!! Csak ez a 5-10 nő a nagyvilágban található azaz a világ masik felén de lehet csak egy várossal odébb!!!


De igen vannak meg ilyen emberek... en is ilyen voltam/vagyok pedig (jo oke nem 10-es de) jol tanulok jo vegzetsegem van + megyek még tovább tanulni izmos vagyok + edzek sportolók folyamatosan, sok dolog érdekel ezért sok mindenről el tudok beszélni tudok gitározni meg nem vagyok tahó tuskó sem de azert ártatlan Bárány sem... ápolt igényes higiénikus minden téren

kalandjaim voltak de egy normális lányt aki baratnonek való azt nagyon nehezen találok... (jo persze itt gyakorin lehet magasztalni magunkat hogy hu de jok vagyunk..., de mindegy a lényeg én tudom magamról hogy milyen is vagyok hogy is nézek ki meg minden lo fütty)

Az az érdekes hogy en is 20 vagyok 😂😅

Szoval ha azert te is adsz magadra és nem vagy egy elfusárált alak akkor ugy vagy mint én egyszerűen nem volt szerencséd próbálkozni kell meg tenni érte előbb utobb összejön... max ott a B terv 😂😅 menj ki egy kelet ázsiai országba ott biztos találsz alkalmira egy jó Ázsiait 🧐😬

2019. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
8. Engedd el ezt a "világ másik felén" gondolkodást. Szerintem nincs olyan, hogy egy magyar férfi párja egy kongói éhező néger csaj.
2019. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez statisztika... ez nem ezos marhaság... pusztán csak számok... figyelembe veszi mèg a társadalmi/gazdasági osztályt is... szoval nem lesz egy kongói éhező...
2019. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!