Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ennyivel jobban rendesebbek a nőknél társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Én mikor felmentem egy társkeresőre a nők borzalmasak voltak, nem válaszoltak, ha igen undokok voltak, beszélgetni nem lehetett velük, igen - nem, aha stílusú válaszokat adtak, buták voltak vagy annak tüntek.

Aztán végre találtam egy normálisabb nőt, amúgy egyáltalán nem volt jó csaj, olyan 80 - 85 kg körüli volt és csak jókat mesélt, hogy okosak voltak, tök jól el lehetett velük beszélgetni, kedvesek voltak stb.


2019. szept. 21. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány férfivel ismerkedtél eddig? :-D
2019. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Ettől szarabb kamut még nem olvastam. Még a hímsoviniszták se a régiek.


Amúgy ha mondani akarsz valamit mond ki nyiltan ne célozgass . Semmi baj a mássággal. Nyugodtan ismerkedj férfiakkal ha ettől leszel boldog. Ricky Martin is meleg.

2019. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Na persze, napi viccnek jó.

Inkább örülj neki, hogy nem kell pasikkal ismerkedned, mert a legtöbbje extra gáz tarskereson.

2019. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Annyira átlátszó vagy! Felveszel egy debil stílust, majd ennek fényében felteszel egy troll kérdést, tele stilisztikai és fogalmazási hibákkal.

Ha tényleg ilyen lennél, nem tagolnád a mondanivalód, a vessző után nem nyomnál space-t.


Így írj legközelebb, akkor hihetőbb leszel:


" Én mikor felmentem egy társkeresőre a nők borzalmasak voltak nem válaszoltak ha igen undokok voltak,beszélgetni nem lehetett velük,igen nem aha stílusú válaszokat adtak,buták voltak vagy annak tüntek.Aztán végre találtam egy normálisabb nőt amúgy egyáltalán nem volt jó csaj,olyan 80 85 kg körüli volt és csak jókat mesélt hogy okosak voltak tök jól el lehetett velük beszélgetni,kedvesek voltak stb."


Látod a különbséget?

2019. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Most nem azért mondom de a nők jelentős részénél van egy kicsit ez, hogy valami díjként tekintenek magukra. Múltkor ráírtam egyre és fel volt háborodva, hogy tud minden pasi ilyen sablonos szöveggel kezdeni.(profil nullán volt kitöltve csak egy képe volt fenn és megdicsértem, hogy szép a szeme) vagy egy másiknak kiteszem a lelkem de végig ilyen "igen - nem, aha stílus"ban nyomja aztán már írom neki, hogy további jó keresgélést látom nem engem keresel erre elkezdi, hogy írjak neki nyugodtan, mert szimpi vagyok de arra nem képes, hogy egy összetett mondatot összerakjon.

Nyilván mi(férfiak) se vagyunk jobbak de azért neten találni normális nőt aki képes kommunikálni és mellette még nem is bányarém szinte a lehetetlen feladat. (pedig kinézetnél már asszem nálam lejjebb nincs nagyon hova adni)

2019. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy nővel férfiasan kell bánni, keményen, érezze hol a helye, de ez nem egyelő a bunkósággal. Sok férfi csúszik-mászik a nők előtt. Aztán meg panaszkodnak.


Nők mint nyeremény? Nem, én vagyok egy nyeremény egy nőnek. Én tudom ki vagyok, tudom milyen szinten állok agyilag, morálisan, emberileg. Érdekes, hogy amikor még ismerkedtem, azok a "főnyeremény" nőkről mind kiderült, hogy csak kétlábonjáró problémahalmazok. Gyenge, zűrös családokból jöttek, elváltak az alkesz vagy ultra bunkó, esetleg agresszív férjüktől, anyagi problémákkal küzdenek, önbecsülési zavarokkal küzdenek.


De érdekes, nálam egy ilyen probléma sincs. Aztán én lennék a gyenge "pasi"? Ugyan már! Én lennék a nagyképű? Ugyan már! Amikor meg mesélek magamról, leesik az álluk, és nem arra gondolok hogy előadom hogy én milliomos lennék. Nem, Én már elég sok dolgot tettem le az asztalra az élet különböző területein, és ami a lényeg, ember maradtam ebben a nyomi kivagyok-mi vagyok világban.


Szóval én mindig azt nézem meg, ki mondja...

2019. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyeknek készülnek a guminők mint az elöttem szóló férfiatlan nyomi.
2019. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na végén összejöttök, 21% és 46% :)
2019. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszek, a 46%-os szerintem impotens és azt próbálja kompenzálni ezzel a süket szöveggel. Francnak kell impotens gyökér.
2019. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem rendesen ki van töltve az adatlapom, több fotóm is van kint különböző élethelyzetekben, nem beállított pózok vagy műtermi fotók. Szóval bőven adok kapaszkodót a férfiaknak, de valahogy nem tolongnak a levelek. De nem is bánom nem hiányzik nekem a több száz semmitmondó szöveg, vagy hogy sokadjára le kelljen írni, miért nem ismerkedek apám korúval, dohányzóval...

Vicces, amióta szájbarágósan leírtam, hogy miért nem akarok dohányzóval összejönni (allergia szerű tünetek dohányzók közelében), azóta a dohányzók 99%-a békén is hagy, és tiszteletben tartja, hogy nálam ebben nincs kompromisszum, de amíg csak a listás adatok között volt kitöltve, hogy nemdohányzó társat keresek, addig nem vették komolyan.

2019. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!