Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok férfi tinderen, ha nem írunk vissza a "szia, mizu? "-ra?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz frappáns kezdést kitalálni. De nekem pl sok képem van, amin a hobbim létszik, illetve írtam rendes bemutatkozást is. Azok alapján már lehetne valami rendesebb üzenettel kezdeni. Párszor visszaírtam az ilyen üzenetekre, de az a baj, hogy továbbra is unalmas, lapos üzeneteket kaptam. Pedig nem csak tőmondatokban válaszoltam, illetve mindig reagáltam arra, amit írtak és vissza is szoktam kérdezni.

Plusz ilyenkor az a gyanúm, hogy ugyanezt bemásolja még 30 lánynak.

Az a kérdésem, hogy ha az ilyen üzenetre nem válaszolok, akkor miért küldenek el a p...-ba és miért hordanak el mindenféle büdös k...-nak? Komolyan ez a huszonéves férfiak stílusa? "Szia mizu", aztán ha nem jön válasz akkor leqrvázom? És ezt kedvesnek kinéző fiúktól szoktam megkapni. Szóval fogalmam sincs, hogy mi alapján lehetne kiszűrni az ilyeneket...


2019. szept. 21. 18:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

A nők se sokkal többel szoktak nyitni. Már ha egyáltalán írnak bármit is.

Inkább ezen kellene elgondolkodni, hogy miért van az, hogy neked férfiként kötelező újságírói szinten egyből mindent elsöprő produkciót előadnod, ahhoz, hogy szóba álljanak veled, ellenben ha nő vagy akkor még csak rá se kell írnod senkire se, csak várnod, hogy mások miket írnak, ha pedig szökőévente egyszer ráírsz valakire akkor is elég csak valami két-három szavas köszönéssel nyitni nőként...

2019. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Bakker, egyre gyengébb mind két nem... Hálát adok az Istennek, hogy nem kell szenvednem a társkereséssel. Boccs mindenkitől.
2019. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Van akinek 1 darab képe van, 0 infóval. Ha azt írom "Jól áll neked a fekete ruci" akkor "ez is csak dugni akar". Ha a kézzel készített karkötődről kérdezek, nem jön válasz, ha megkérdem hol vetted a bakancsod (ilyen is volt) akkor fura vagyok, ha "szia, mizu" akkor (sem) jön válasz. Szerinted mit kellene írnunk, de komolyan?
2019. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, én eddig mindenkinek visszaírtam, aki nem mizu-val kezdett :D

Viszont sajnálom, ha ilyen tapasztalatok vannak, hogy a többi csaj még a kreatív üzenetekre sem válaszol. :(

2019. szept. 21. 18:47
 5/21 anonim ***** válasza:

Én írok egy oldalt is, csak hát... Arra se jönne válasz. Bár a Tinderre alapból nem mennék, de más oldalakon sem. Mínusz ezres külsővel nem is várnék ilyet.


De aki ezen megsértődik az tökéletesen illik a Tinder szellemi nívójához.

2019. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

Semmit, nem vagy méltó arra, hogy írj neki, azaz nem vagy barna hajú, barna sezmű, kisportolt, magas férfi, karakteres arcéllel, csibészes, de mégis intelligens arccal. Ha ilyen lennél, ők írnának rád. Próbáld ki, csinálj egy kamureget. Tulajdonképpen ők adnak bizonyítékot első kézből, hogy mi kell nekik.


Te meg próbálsz egyedi lenni, meg a karkötőjéről kérdezed, ami valljuk be, egyáltalán nem is érdekel... :D

2019. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pontosan megelőztek. Én voltam fent a tinderen 3 napig, írtam kreatívat nem azért mert nem akartam "szia, mizuval?" kezdeni hanem mert én nem az az ember vagyok, de arra is b*sztak vissza írni. Nem hibáztatom őket, mert láttam mi megy mind a két nem oldalán, de azért az ítélkezést hagyjuk el, főleg kollektívan mert így az ember soha nem fog rendes párt találni magának, ha a tapasztalatai és a negatív dolgok miatt nem ad esélyt magának és a másiknak hogy megismerje. Ezért lett elegem a Tinderből, mindenki kiírja az elvárásait, normálisra vágyik, de ő viszont ezt nem tudja nyújtani, nem hogy válaszolni. Akkor kérdem én, minek húzott jobbra? egónövelés? 1 nap alatt nem igaz hogy nem lehet válaszolni, beszélgetni. Sehol egy értelmes beszélgetőtárs az hogy mi a kommunikáció, ismerkedés az meg már sajnálatos módon luxuscikknek számít. 22/F
2019. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Alapvetően úgyis az dönti el hogy ki válaszol hogy az adott személynek menmyire vagy szimpatikus külsőre. Bár szerintem meg maga Adonisz sem tudna felszedni senkit egy szia mizuval. Nem jön át a másik személye egy ilyen sablon szöveggel.
2019. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Írj vissza te valami kreatívat, ha már ő kezdeményezett. Adj fogódzkodót. Mégis mit kéne írnia egy srácnak, rögtön verset? Creepy. Bújja végig az adataid és fotóid, és ahhoz valami frappánsat? Mégis attól jobban érzed magad? Miért nem lehet elkezdeni beszélgetni, mint két egyenrangú ember, miért várod el a hülye rituálét?


Ezzel az erővel én a Helló mizu-t egy szűrőnek használom, hogy az önelégült idióta lányokat rögtön kisöpörjem az életemből. Nekem pl. 6 képem van fenn 5 különböző kontinensről, de még egyszer nem írt senki ezekkel kapcsolatban egy szót sem... :D

2019. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem tinderezek, de kiváncsi vagyok, mi az kreatív kezdés amire vársz/vártok?


Tudsz egy példát?

2019. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!