Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is feltűnt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy a való életben tök jellegtelen, sokszor ronda/alacsony/sima melós pasinak is van valamilyen barátnője, miközben itt a gyk-n minden csaj azt állítja, hogy csak jóképű, diplomás, dumás, magas pasiként van jogod a társkeresésre?

Figyelt kérdés
Egy 31 éves férfi feltett itt nemrég egy kérdést, hogy miért nem talált magának eddig párt, miközben diplomás, anyja szerint helyes, kedves és okos. Erre megbombázták olyan válaszokkal, hogy csak anyád szerint nézel ki jól, meg azt írd le miben vagy kiemelkedő és utána beszélhetünk erről stb. Nem szó szerint idéztem, de a lényeg, hogy már sok kérdésnél is megfigyeltem, hogy nem elég átlagosnak lenned. 180 vagy, jó de én igazából a 185 felettieket imádom igazán. Diplomás vagy, oké, de nem képzed magad rendesen és 30 éves korodra már lehetne saját lakásod. Helyes vagy, oké, de nekem a Ryan Gosling kaliberű sármos pasik az eseteim, sportos vagy oké, de még felszedhetnél vagy 20 kiló izmot stb. és még sorolhatnám napestig a kifogásokat. Eközben az utcán meg villanyszerelő, hegesztő, raktáros pasikat (akik sokszor átlag alattiak) látok együtt barátnővel (az hogy hogy néz ki most nem lényeg). Most én élek rossz helyen (Debrecen) és Budapesten minden csajnak egy 2 méteres, izmos, amatőr vízilabdás, menedzser/mérnök, Calvin Klein modell arcú, humorzsák, nagydumás, de egyben érzéki családapa kaliberű pasi a párja, aki 30 éves korára a magyar diplomás fizetésből vett egy fővárosi lakást és autót illetve beszél perfekt 2 idegen nyelven valamint privát könyvára van (vagyis baromi művelt értelmiségi), de szabadidejében ejtőernyőzik/motorozik (vagyis izgalmas és menő is egyben) és bármikor bevállal 2 gyermeket.
2019. szept. 21. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Én azt szoktam írni, hogy "a való életben tök jellegtelen, sokszor ronda/alacsony/sima melós pasinak is van valamilyen barátnője", utána lehazugoznak más válaszoló férfitársaid.
2019. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

bocsi a vége lemaradt:

"...és bármikor bevállal 2 gyermeket vagy itt mindenki kamuzik és hamis ideálokat kerget?"

2019. szept. 21. 18:51
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a a pasik szokták írni, hogy a nőknek csak a jóképű, izmos, gazdag pasik kellenek.
2019. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

"Társkeresési problémák"

Azaz ide azok írnak, akiknek társkeresési problémái vannak, vagy unatkoznak és/vagy esetleg trollkodnak, vagy nem akarom tudni miért.. xd


Na már most kinek ilyen problémája van, kinek olyan, sok embernek meg 1000km-ről látszik már az írásaiból, miért nincs társa.

Páran meg csak röhögni járnak ide. Vagy nem tudom mi ez, frusztrált nem harcot játszanak.

2019. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem a csajok szokták írni.

Gondolom az olyan felszínes hülyegyerekek, akik annyira jellemtelenek, semmilyenek, hogy csakis a külsőségekhez, felszínességhez tudnak társítani egy barátnőt.

A lányok inkább azt írják, bárkinek lehet joga, és lehet is.

2019. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Igazából aki okos, tanult, értelmes, arra mindig furán néznek, mert tartanak az olyan embertől, akinek önálló gondolatai vannak, aki atlatja az emberi kapcsolatok működését, a világ berendezkedését, magyarul a domináns szegmenseket, mint hatalom, szex, pénz. A másik az, hogy mindenhonnan azt súlykolják az emberekbe, hogy csak a világot megváltó, pénzes, sikeres, szép/jóképű embereket érdemlik meg úgy, hogy hangyafhasznyit sem kell beletenni, áldozni ezekért. Harmadrészt egy olyan érzékkielégítésre hajazó világban élünk, ahol minden és mindenki felgyorsult, azonnali élvezetekre gyúr, aztán, hogy mi lesz holnap, 1 hét, 2 év múlva, le van szharva általuk. Hiszen a ma élvezete a lényeg, bármi áron.

Negyedreszt a férfiak rontották el, mert mindegy a legtöbbnek, hogy milyen az adott nő, lehet s.egghülye, gyökér, igénytelen, akkor is megdugnák minimum, ha nem körberajongják őket akár kapcsolati szinten is. Sok összetevős a történet, a nők ugyanúgy balfhaszok, mert komolyat remélnek, miközben az első vagy második randin brébe esnek, aztán meg rinyálnak, hogy egy tetű a pasas. Aztán persze adják az ártatlant, vagy tényleg ennyire béták az ember és önismerethez.

Sokadrészt valóban érdekes, hogy művelt, tanult, jóképű férfiakra vágynak a kőműves Pista mellett leragadó nők, ám ne felejtsük el a társ- és kapcsolatfüggő nőket sem, akik egy ilyen fószer (akár értelmes is lehet, nem a tipikus szakmunkás) mellett megragadnak, még ha nem is jó a kapcsolat, inkább benne maradnak, mert nem bírják elviselni (pontosabban az egójuk), ha 1 hónapig is egyedül kéne lenniük. S akkor erre sok esetben olyan ráadás is jön, hogy valóban a Ryan Gosling kinézetű bika mellett ébredeznek fel gyakorta, csalva a partnerüket. Mert a Pista lusta disznó, nincstelen, nem mennek sehova. Itt jönnek be a gold diggerek. Ismerjük őket.

Summa summarum, színház az egész világ és színész benne minden ember.

2019. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
#6 voltam, 31F.
2019. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ma is láttam ilyet. A férfi kb. beszélni alig tudott, de az is mind keménykedés/hencegés volt valami harmadik ismerősüknek. A munkát végig a nő csinálta, a férfi meg csak "lazulgatott". Gondolom otthon is az a tipikus fotelkirály aki számára az a lényeg, hogy "nyitva legyen a sör amikor a zasszony behozza".


De mégis hogyan lehetséges ez? Miért? És sok olyan férfi aki nem ilyen, az miért marad mégis egyedül örökre? Ebben semmi értelem nincs. Én is mindörökké esélytelen vagyok mindegyiküknél, de hát... ez van. Persze nagyon sok jó ismerősöm van, kvázi "barátok", de ennél több nem lehetséges, mert ronda vagyok, voltam, leszek. És ez az amit az ember nem választ. Kapod, így jártál.


A magasság ilyen még, csak az még látványosabb. Van itt is egy alacsony fazon, rendes, értelmes, művelt, kifinomult. Mégsem lesz senkije, mert nincs tőle alacsonyabb nő. A többiek meg észre se veszik. Ez nem fair.

2019. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Azért van ez mivel ezek a férfiak nem felszínesek,beérik a kevesebbel is. Illetve fejlődtek szociálisan.
2019. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig, de attól, hogy itt tizenöten leírják, hogy csak egy félistennel járnának, még nők millióinak van átlagos pasija.
2019. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!