Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban késett el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban késett el az ember a barátnőzéssel?

Figyelt kérdés

Nekem elég szarul alakult eddig az életem a lányok terén. Nem volt még barátnőm, és alig ismerkedtem lányokkal. Most 22 éves vagyok, és kb életemben először ismerkedtem úgy igazán egy lánnyal mostanában. De nagyon éreztem a tapasztalatlanságomat. Szinte egyáltalán nem tudok csajozni. Nem tudom mit mondjak, és nem tudok kialakítani kapcsolatot, tehát szerintem ennyi is volt ezzel a lánnyal. Amúgy zavarban nem vagyok ha egy lánnyal kell beszélnem, szerencsére.

Hány évesen esélytelen belejönni?


Mostmár nagyon vágynék egy barátnőre pedig.


2019. szept. 21. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
100
2019. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
Huppsz. 21 és fél éves korodig lett volna esélyed, de így 22 évesen már nincs.
2019. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Még nem vagy elkésve, csak sokat kell titkolóznod vagy kamuznod, hogy már volt.


Tudom ez etikátlan, de sajnos... Ha bevallod az igazat azonnal valami őrültnek vagy ilyen trollface képregényes MELVIN csokornyakkendős lúzer nerd-nek fognak tartani.

2019. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%

Teljesen mindegy, soha nem vagy elkésve, az most más tészta – ahogyan a #3-as is írja –, hogy muszáj lesz később kamuznod. Tetszik, nem tetszik, ez van. Rengetegszer leírják itt is, hogy bizonyos kor fölött akinek még soha nem volt barátnője, az szerintük mentálisan instabilabb, mint egy Charles Manson.

Szóval ha kb. 30 évesen nem volt soha barátnőd, viszont tetszel valakinek, bekamuzol 2-3 rövidebb kapcsolatot egy másik, tök random városból és gond letudva. Ha meg szimatolni kezd a hátad mögött, a bizalmatlanságát ezzel alátámasztva még mindig nálad van az ütőkártya, s így akár simán dobhatod is a francba. A nők nem érnek többet.

2019. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
A férjem 29 volt és én vagyok az első barátnője. Tudtam akkor is, sosem zavart, örülök neki, hogy nem kellett sosem más nők által belenevelt marhaságokkal szenvedni. 😊
2019. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 he84 ***** válasza:
Nem vagy elkésve soha. Ám kamuzni nem szabad, mert akkor már részben hazugságra épül az a kapcsolat, meg az ismerkedés is a kapcsolat kialakulása előtt. Na meg ha abban kamuzol, ki tudja még miben kamuznál később félelemből, ez így nem lenne jó. Nem minden nő gondol furát, rosszat a szűz férfiakról, ez csak egy rossz általánosítás. Persze a felszínes, kényes és beképzelt nők sajnos igen, legalábbis a többségük, tisztelet a kevés kivételnek.
2019. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem vagy elkésve egyáltalán.

Szerintem próbálkozz a lánnyal, ne hagyd veszni, ja és kérlek ne kamuzz, teljsesen felesleges szerintem. Ha normális nem fogja zavarni.


Egyébként nekem sem volt még barátom csak én 1 évvel fiatalabb vagyok mint te.

2019. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

22 vagyok és sajnos már én is elkéstem.

Többen is ajtót mutattak nekem, amiért nem vagyok elég tapasztalt.

2019. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!