Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 43 éves nő 3 iskolás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 43 éves nő 3 iskolás gyerekkel, akit elhagyott a férje egy fiatal nő "szerelme" miatt, milyen kilátásokkal indul a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Nem ronda, nem annyira elhízott, de nem is az a fitness lady 43 éves nőről van szó. Azért már meglátszik rajta a kor és a 3 szülés. Így 3 gyerekes elváltként, átlagnál valamivel jobb egzisztenciával milyen társat találhat?
2019. szept. 23. 13:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

ma 14:03


Én a 3-as vagyok én komoly kapcsolatot keresek. Direkt nem írtam nem tudom jó vagyok e nekem még nem válaszoltál

2019. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

A több szempontból is jó partnerre kevés az esély (úgy ahogy a fiatal szingliknek is, - tapasztalat), mert óriási szerencse kell hogy meglegyenek ugyanazok az együttállások mindkettőjüknél.

Laza kötetlen kapcsolatot találhat, pl. olyan üzletember aki sokat utazik, nem tud elköteleződni, de normális megbízható nőt szeretne, nem alkalmit. Akivel meg lehet jelenni, belefér néha egy étterem vagy más közös program gyerekek nélkül, mondjuk addig barátnő vagy nagymama vigyáz rá. Nyilván kisgyereknél, babánál nem megvalósítható, attól függ milyen idősek a gyerkőcök.

A férfiak többségének a sajátjához sincs türelme, nem hogy a másikéhoz, szóval nem meglepő, hogy nincsenek felvillanyozva mikor megtudják, hogy gyerek van. Nagyon jó nőnek kell ahhoz lenni, vagy nagyon szerelmes pasinak kell lenni, hogy elfogadja a helyzetet.

2019. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

9-es. Mert szerinted tárt karokkal várják az ilyen nőket? Mert 10.000-ből van egy példa arra, hogy mekkora mákja lett egy elvált nőnek, nem jelenti azt, hogy ez így is működik alapszinten. Persze, mindenre van esély! Mindenki lottózzon, aztán bízzon az 5-ösben, hiszen már annyian megnyerték!


A realitás meg az, hogy eszméletlenül le kell adni az igényeket, mert azok az álompasik foglaltak vagy házasok. Egy elvált, de normális férfin nyomot hagyott a házassága, és nem tudhatod mit kapsz, már ha találsz ilyet. Én szétnéztem a 40-es női és férfi felhozatal között, hát siralmas a helyzet, nem is tudom melyik nem vagy nagyobb gondban.


40 felett már összehasonlíthatatlanul más a helyzet a társkeresés terén, mint a 20-30 éveseknél. Az emberek külseje már rengeteget romlott. Az élet a többségét már bedarálta. A legtöbbnek már van gyereke, és rengeteg életviteli problémája. Betegségek, pszichés gondok.


Én beszélgettem 1-2 nővel, én úgy gondoltam hogy minden oké velük, szép tiszta lappal indulunk, majd kiderült hogy az összes egy kétlábon járó problémahalmaz, tele ellentmondásokkal, és kísértő múlttal. Na köszönöm, inkább nem.

2019. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha türelmes, akkor van esélye megtalálni a megfelelő társat.
2019. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#13: Ez igaz, de a 40 alattiak is messze vannak az álomtól. A problémák részben mások, részben hasonlóak, de bőven vannak.
2019. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
47%

Én is ismerek több olyan apukát aki 3 gyerekkel maradt egyedül különféle okok miatt.

Hat gyerkőc az már egy szép nagy család :)

2019. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

"milyen kilátásokkal indul"


5% esélyt adnék vicc nélkül, 43 éves hát, van b nőm 47 már az letett róla, van 37 azért se ütik le egymást és egyiknél sincs 1 db gyerek se.


Na most neked van 3 is. A célba jöhető férfi korcsoport pedig nem igazán rajong a más gyerekét nevelésért.

5% esélyed van.

2019. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

Keress korodbeli férfit. Előny ha szereti a gyerekeket. Nem tudom hogy hol laksz, ha városban akkor lesz esélyed. Elég gáz hogy elhagyott, de azt tudnod kell (és ehhez tartom magam a mai napig) hogy sértődés ide vagy oda, a megcsaláshoz bizony 3 ember kell.

Ne add fel, találni fogsz, hisz' gondolom nem jönne fel tőled a szén a bányából ha lemennél. Mármint külsőre gondolom ok vagy! :D

Hajrá! :)

2019. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Gyönyörű lesz a felhozatal! De egy hasonló paraméterekkel társat kereső férfi számára is. Erősen game over hangulatom lenne, és nem a pesszimizmus beszélne belőlem.
2019. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Úgy írtok, mintha húszévesen olyan sok lehetőség lenne maximum szeretői kapcsolatra a nős férfiakkal, mert ahogy találsz egy normális ferfit és szülsz neki onnantól mélyrepülésbe kezdenek a kapcsolatok, ez az ábra.


Még a legigényesebb, legfittebb nőkre is ráunnak idővel, mire a legkisebb gyerek elkezdi az általánost már rég elhidegültek egymástól a párok.

Filigrán gyönyörű anyukát is úgy csalt a húsz évvel idősebb férje, mint a huzat, pedig arra a nőben nehéz volt hibát keresni, vagy egy másik negyvenes szép intelligens tipp topp s.zexi tanárnő anyuka annak a férje is folyamatosan tekergette a nyakát társaságban, hogy vkivel flörtöljöl. Szóval nem könnyű a nőnek akárhogy nézem, ha megszakad sem tud jobban járni maximum egy cicával aki több szeretetet tud adni mint egy férj a hét év házasság alatt.

2019. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!