Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfinak lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfinak lehetetlen komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

-Zárkózott személyiségtípus

-Sok ambíció

-Közepes anyagi körülmény

-182cm magas

-76 kg

-átlagos testalkat (mások szerint 7-es nagyjából 1-10ig)

-110 körüli IQ

-közepesen magas érzelmi intelligencia

-igényes megjelenés

F31


Szerintetek lehetséges-e komoly kapcsolatot találni így, ha nem, akkor mi a gyenge pont?



2019. szept. 23. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Én a zárkózott személyiségtípust érzem gyenge pontnak, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2019. szept. 23. 15:05
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hol laksz, van-e lakásod, vagy megtakarításod egy lakáshoz, illetve mit jelent neked a közepes anyagi körülmény? (Átlagos fizetésnek 230e körüli nettót vehetünk.)
2019. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 15:07

Ezt valószínűleg férfiként tetted fel. Én azt tapasztaltam, hogy a nőknek nem az általad feltett kérdések a legfontosabbak.

2019. szept. 23. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idősen hogyne számítanának ezek a dolgok.
2019. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy nem lehetetlen. Mondjuk ha zárkózott vagy, nem nyitsz senki felé és ugyanazzal a 3 haveroddal lógsz mondjuk heti egy este valamelyikőtök lakásán, akkor nehéz nőkkel ismerkedni.
2019. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Már egy másik kérdésnél is leírtam, de akkor ide is:

A zárkózott szó valódi jelentése nem mindegy. Ha tényleg csak egy kicsit magának való, csendesebb típus vagy, az belefér. De ha nem tudsz kommunikálni, félsz megszólítani egy nőt, ha esetleg ő szólít meg akkor pedig összefsod a bokád és 2 ertelmes szót nem tudsz kinyögni, emellett pedig fájdalmasan unalmas, nőket nem érdeklő dolgokról tudsz csak beszélni mert tájékozatlan is vagy, na ott van a baj. Legyél magaddal őszinte, és tudj különbséget tenni a két dolog között. Az egyik egy habitus, beállítódás, a másik pedig egy igen komoly, pszichoterápiával kezelendő probléma.

A másik ami esetleg segíthet ha elkezdesz edzeni. A külsődön is javít és önbizalmat is ad. A 182/76 egyébként nem hangzik rosszul, az edzést magadért csináld.

Egeszen jó az EQ és IQ is, bár szintén fejleszthető mindkettő, előbbi főleg fontos lenne egy kapcsolatban...

Az igényesség tetszik benned a legjobban, sajnos sok férfiból hiányzik, szóval ha ez megvan akkor sosem nézhetsz ki rosszul!

Az ambíciók is kellenek, viszont az anyagi helyzet csak annyiban fontos egy NORMÁLIS nőnek, hogy fenn tudd tartani magad, legyél önálló, és ne kelljen téged eltartani. Ha ez kijön a közepes fizetésedből akkor jó vagy.

Nekem ez a véleményem női szemszögből, remélem hasznos volt:)

2019. szept. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!