Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fain átlagos és normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fain átlagos és normális tanult, kedves férfiember, akkor talál társat magának amikor csak akar?

Figyelt kérdés

12 éves kapcsolatomnak lett vége 2 éve én dobtam mert meguntam, most még nem keresek nőt, utcán is nem nézek rájuk nehogy valaki félre értse hogy többet akarnék.

De úgy érzem pár hónap és hajlandó leszek nőt magam mellé fogadni. Ilyenkor viszonylag pár hét alatt gondolom össze jön egy csinos nő


2019. szept. 26. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez szerintem nem egészen így működik. Persze lehet hogy van aki egy hét alatt leakaszt egy csinos nőt csak úgy...
2019. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Airesx ***** válasza:
Ha átlagos vagy, akkor is simán összejön, az hogy mennyi, az rajtad múlik. Én nem otthon élek, de hazajöttem 2 hétre "nyaralni" ki akartam élni magam egy picit, a 2 hét alatt 6 lányt hoztam fel, (nem, nem vertem át őket, mielőtt még megköveznétek, mivel nem élek otthon tisztáztam a helyzetet, hogy mire számítsanak.) Ha komoly társat keresel akivel terveznél is, ahhoz nem árt némi szerencse.
2019. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Amíg te úgy állsz egy párkapcsolathoz, hogy "hajlandó leszek nőt magam mellé fogadni" tehát úgy beszélsz róla, mint egy kutyáról, nem mint egy társról, nehéz dolgod lesz.

Amúgy az átlagosság, tanultság, kedvesség jó dolog, de te nem vagy sem kedves, sem intelligens az írásod alapján.

2019. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is átlagos vagyok, magas, tanult, normális, kedves.

Van lakásom, autóm, jó munkám, pénzem. Volt egy 5 éves kapcsolatom, azóta max 4 hónap.

És most jön a slussz poén: fogytam 10 kilót, szerintem jobban nézek ki, mint fél éve, de kellek bárkinek is? Nem :D


28F

2019. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik.
2019. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pár hét alatt nem fogsz találni. Nem akarlak kioktatni, de a megközelítésen viszont lehet kicsit csiszolni kellene, az "amikor csak akar", csak "csinos nő", és "magad mellé fogadni" nem túl vonzó szemléletmód a nők többségének, pláne ha hozzá egy introvertált személyiség társul.

Az álmoskönyvek szerint a visszahúzódó de egyben hatalmas elvárásokat támasztó megközelítés nem éppen a siker receptje.

2019. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves.
2019. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válassz inkább egy menhelyi nőt, állítólag hálásabbak ezek a "keverékek". Ilyen verteli fajták, nyugodtan verd teli őket. :D
2019. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem elég ha fain vagy :D jókor kell lenin jó helyen.
2019. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!