Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, szerintetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek egy ilyen férfi igénytelen?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem szeretem a márkás holmikat, általában inkább arra törekszem, hogy jól érezzem magamat abban, amiben vagyok. Szeretem a teljesen egy színű, márka jelzés nélküli pólókat, előfordul, hogy ugyan olyan póló van rajtam sokszor, de ez nem ugyan az, csak vannak amikből több darab van.

Teljesen átlagos szürke vagy fekete farmernadrágban szoktam megjelenni mindenhol, és egy kényelmes általában sport cipőben.

Nem szeretem a sprayt és a parfümöket, csak dezodort használok, illetve nyilván zuhanyzom minden nap.

Kivétel a cipőm, mert azt be szoktam fújni erre kitalált sprayvel, mert nem szeretem amikor beleizzad a lábam a cipőmbe és lábszagom lesz tőle.

Azért van rövid hajam, hogy ne igényeljen különösebb ápolást, szerintem nem áll rosszul, bár sokan mondták már, hogy jobban állt, amikor hosszabb hajam volt (csak borzasztóan szenvedtem vele, hogy igényesen nézzen ki).

Utálok borotválkozni, mert 31évesen is ijesztően kisfiús arcom van tőle. Szóval általában szőrnyíróval levágom csak, ez pedig hagy egy kis borostát alapvetően. Nem használok arcszeszt, csak fertőtlenítésre. Reggelente le szoktam mosni az arcom lemosható arctisztitó zselével, ezt azért szoktam csinálni, mert alig 2perc és úgy érzem tőle, hogy frissebben indul a napom.

A testalkatommal különösebben nem szoktam foglalkozni, csak ha valami miatt nagyon lefogyok, vagy hasat eresztek, ezek zavarnak. Könnyed edzéseket szoktam csak csinálni, azért hogy fittebbnek érezzem magam.


Összességében szerintetek igénytelen vagyok, vagy ez nagyjából így normális?

Én annak érzem. Csak vannak férfi társaim, akik ennél sokkal többet adnak magukra és ezért merült fel bennem a kérdés.



2019. szept. 26. 12:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mármint én normálisnak érzem, csak elbizonytalanít picit az, hogy vannak akik sokkal többet törődnek magukkal.
2019. szept. 26. 12:04
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy igénytelen. Én is nőként az egyszerűséget és a naturál dolgokat részesítem előnybe.

Nagyon sok vackot el akarnak nekünk adni, ami sem az egészségünknek, sem a Földnek nem tesz jót.

Persze ennek nagyon sokan felülnek, elhiszik, hogy a 100. hülyeség is kell a jó megjelenéshez.

Kovács András Péter apukája mondta: ha egy férfi a szappanon és a borotván kívül mást is használ, akkor az b..i.

2019. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Ha a higiéniai dolgaid rendben vannak, illetve az egészségeddel foglalkozol, akkor nem vagy igénytelen. Minden más ízlés kérdése.

Nekem speciel jobban tetszik a hosszabb haj, és a sima arc, de fogadni mernék, hogy a kisebbséghez tartozom. Ha pedig te jól érzed magad így, akkor semmi baj ezzel.

2019. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút normális. Messze állsz az igénytelenségtől.


L

2019. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagy igénytelen,ne aggódj.


De azért az a mondás túlzás, hogy amelyik férfi a szappanon meg a borotván kívül mást is használ, az bzi. Én azt se tartom soknak, ha egy férfi 40-50 körül már elkezd arckrémet vagy szemránckrémet használni.

2019. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

#5

Persze, hogy túlzás, a többség még sampont is használ! :)

2019. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem a samponra gondoltam, írtam is :D
2019. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Én sem öltözködök márkásan, nagyon nem tudok olyan nőt sem komolyan venni, aki divatbuzy, felszínes. Eddig a nőimnek semmi baja nem volt azzal, hogy bár igényesen, de márkajelzés nélküli ruhákban járok.

Parfümöt viszont használj, mert az magában már egy vonzalmi tényező lehet, ha emlékszik az illatodra, vagy valahol érez hasonlót és eszébe jutsz. 31F

2019. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Telejesen rendben vagy, egyáltalán nem vagy igénytelen. :)
2019. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy igénytelen, sőt. Ráadásul szerencsére piperkőc sem vagy, ami tök pozitív.
2019. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!