Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként melyik a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként melyik a nagyobb szívás? Ha nem tettek alád saját lakást a szüleid vagy ha 170 centi magas vagy?

Figyelt kérdés

Magyarországon óriási nagy hátrány ha egy férfinak nincs saját lakása. Saját lakást meg szinte csak úgy lehet szerezni ha örökölsz nagyitól, vagy ha eleve gazdagok a szüleid és alád teszik. Önerőből fiatalon szinte senki nem tudja megteremteni, tehát ez is egy születési adottságnak tekinthető.

De a kettő közül melyik a nagyobb szopás a társkeresésnél? Ha nem örököltél lakást, vagy ha 170 centis génekkel születtél? Ki melyikre szavaz?


2019. szept. 26. 16:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen a 170 centi. Nekem sem "tettek alám" lakást, de simán tudnék venni, ha biztos lennék benne, hogy itthon szeretnék élni.

Egyébként nem értem, hogy a lakásnak mi köze a társkereséshez.

2019. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Eddig azt hittem, csak egy ilyen nevű ország van. :O

Fura, hogy te is ugyanúgy beszélsz.

Ha nincs alattad lakás, mert ez hátrány valamivel szemben.., azzal szemben mintha lenne. A másiknak nincs ellentétpárja, az egyáltalán nem szívás. Szóval, akármennyire szívás kontra semennyire.

2019. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Te miről beszélsz?


[link]


Ha ennyit nem szed össze egy pasi, akkor ne akarjon nőt!



A magasság mánia meg csak a pasik kitalációja, hogy legyen mivel magyarázni, hogy lúzerek!

Vagy aki 185 centi +, annak lesz tőle lakása, kocsija, modell csaja? Kérdezz meg erről egy jó magas takarítót vagy őrt!

2019. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Ember ne legyél már hülye.

És aki 20-25 éves és van barátnője az hova szokta vinni szerinted?

A saját hitelmentes lakásásba?

Francokat, haza.

2019. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A legnagyobb szívás a gondolkodásod.
2019. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Egyik sem szívás, és mindkettő az :)


Én 189 cm magas vagyok, szerinted mit érek vele?? Semmit sem lofacct. Sajnos arcra/fejre már nem születtem elég jónak.

2019. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2019. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 175 vagyok saját lakással, autóval, kiemelkedő fizuval, de le se xarnak a nők. :)) De tudod mit...már nem érdekel, boldogabb vagyok egyedül, mint amikor házas voltam. :))
2019. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

171 cm vagyok. A szüleimmel lakom mamahotelben és melle van egy 24 éves csinos - okos barátnőm.


Tudod mi számít ? A stílus és a nagy fasz.

2019. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, már majdnem felpontoztam a válaszod......de mégsem. Mondjuk gáz, ha a barátnőd a péniszméreted miatt van veled csak...
2019. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!