Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ekkora pechsorozata másnak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora pechsorozata másnak is van? El kellene kezdenem Tinderezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves lány vagyok. Márciusban szakítottam előző barátommal, és azóta balszerencse sorozatom van a fiúkkal. Eleinte örültem az egyedüllétnek de már ennyi szerintem elég. Csak most nyáron volt, hogy : volt egy fiú aki nagyon tetszett, meg csókolt majd mondta hogy nem akar tőlem semmit mert inkább bulizna, többen akik kijelentették hogy csak alkalmira kellenék nekik, olyan is hogy megbeszéltük hogy találkozunk és megkérdezte hogy akkor foglalhat e szobát, de most a legutóbbi volt a legrosszabb, amikor találkozgattunk (fiú kezdeményezett) vett nekem rózsát, meglepett, kerdezgette mikor lát újra, majd egy hétre eltűnt és amikor kerestem leirta hogy most jött rá hogy nem elég motivált egy kapcsolathoz. Már az összes haverom azzal poénkodik hogy el vagyok átkozva. Nem érzem nagyon csúnyának magam, magas vagyok, vékony és edzek rendszeresen, imádok beszélgetni, sztorizni és nem pénzre megyek soha. Mit kellene tennem? Ki kellene próbálni a Tindert vagy hasonlót? Eddig nem akartam mert az élő kommunikációt preferálom és nem megyek sose bele alkalmiba.

2019. szept. 27. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csoda hogy egy ilyen tragédiasorozatot kibirtal ep ésszel. Macskád van?
2019. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval fél éve vagy egyedül, de már el vagy átkozva. Boldog gyerekkori butaság :) Majd elmúlik.
2019. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
26 éves létemre még barátnőm se volt, mégse gondolom magam pechesnek.
2019. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, ezt nem úgy kell képzelni hogy depisen ucsorgök a sarokban és siránkozok :D szeretem az életem és amugy minden másban szerencsésnek is érzem magam
2019. szept. 27. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Édes istenem...
2019. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem pechsorozat, időben kiderült róluk hogy alkalmatlanok és nem foglaltak le egy sokkal jobb elől :)
2019. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozom a többiekhez. Kívánom neked kislány, hogy ennél nagyobb gondjaid soha ne legyenek az életben. Mi lenne, ha fiúnak születtél volna? Amit leírtál, az a tizede annak, amin egy átlagos fiú átmegy 17-24 éves kora között. Úgyis azt fogjuk tőled olvasni fél év múlva, hogy "már teljesen elegem volt mindenből, sírtam, kétségbe voltam esve, de aztán a barátnőm elvitt egy társaságba, ahol az egyik fiú, akinek a neve Ármándó, biztatóan rám mosolygott, aztán beszélgettünk, elhívott és már két hónapja együtt vagyunk lávcsivanésboldogság:):):):))". Ha magas vagy és vékony és nem csúnya az arcod, akkor a gólyatáborban tuti rádhajt majd egy csomó fiú és legkésőbb egyetem első évének végéig elkelsz. Különben sem értelek, márciusig volt barátod, mit sopánkodsz? Úgy írsz, mintha évek óta lennél egyedül. Röhej, amit csinálsz, miközben teljesen jó és normális pasik hosszú éveken át szenvednek a magánytól.
2019. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

A szenvedés választás/döntés kérdése, nem körülmények függvénye.

2019. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval akkor aki mondjuk deréktől lefelé bénultan él, az választotta, hogy szenved, igaz?
2019. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó :) 20 évesen még soknak tűnik a fél év egyedül lét :D Sajnos majd lesz az több év is később, még örülj ennek a fél évnek . És bulizz éld ki magad.
2020. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!