Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lazább gondolkodású lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazább gondolkodású lányokkal hol lehet ismerkedni, ha valaki nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
rosszlanyok.hu
2019. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Mennyire legyen laza gondolkodású?

[link]

2019. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Bőr- és nemibeteg gondozó :D
2019. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, bár okosabb nem lettem tőlük. Nem fizetős lányra gondoltam és szerintem egyáltalán nem biztos, hogy egy ilyen lány törvényszerűen nemi beteg. Attól mert lazább gondolkodású, bevállalósabb valaki még nem feltétlenül váltogatja sűrűn a partnereit. Továbbra is várom az értelmes, normális válaszokat, ötleteket. Köszönöm!
2019. szept. 29. 16:12
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Állj be a sor végére! A pasik ilyen lányokra vadásznak, de el kell hogy keserítselek, igen kevés van belőlük. Ha meg ilyen kell, akkor tűnj ki a tömegből, és majd ők megtalálnak.


Lefordítom a kérdésed:


Hol lehet aranyat találni? Aki tudja, adja már meg a GPS koordinátáit.

2019. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömmel is beszéltünk erről, és azt mondta nekem, hogy a fizetős lányok helyett inkább a drágább megoldást válassza: ,, menjünk moziba" stb
2019. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy bulizós, gondolom nőd sincs, de eszed sincs mert még a kifejtős részt sem voltál képes kitölteni... mid van? Bmw? Vagy valami amire cuppannak a lányok? A lúzerség nem nyerő..
2019. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, különösen a normálisakat. Utolsónak üzenem, hogy nem vagyok lúzer típus. Bmw-m nincs, "csak" Toyotám, 140-es az IQ-m, de nem szokásom fényezni magam, ezért nem írtam eddig ilyesmit. Persze nem tudom ez mennyire számít egy lánynak. Szerintem egyébként az EQ legalább ennyire fontos, sőt :-)
2019. okt. 14. 08:26
 9/28 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó egy t@hó paraszt, össze vissza verném az ilyen név nélkül okoskodó másokat lúzerező paprikajancsikat...


Nem tudom amúgy, aki az aranyat és a gps kordinátát írta, ő mondta meg a korrekt választ.

2019. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem jársz bulizni, akkor mégis mit súg a 140-es IQ-d, hogy fognak rád találni ezek a lazán gondolkodó leányzók?

Talán ha elmennél egy rúdtáncos képzőbe, ott ki/be tudnál teljesedni...:)

2019. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!