Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire komolyan vehető az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire komolyan vehető az a férfi, aki úgy köszön, hogy hali? Nőknek számít a köszönés, vagy mindegy, hogy hello/szia/csá?

Figyelt kérdés

Hello!

Tényleg érdekel.. és ehhez hasonló kérdést még nem láttam:D


A lazaságmérésre való tekintettel, az életkorodat légyszi biggyeszd oda a válaszod mögé. Köszi. Csá :D



2019. okt. 2. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Szia....talán egy helló

A "csá" szerintem nem lazaságmérő


41N

2019. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Attól függ milyen viszonyban vagyok az illetővel. Ismerkedés legelején a hali nekem picit túlzás a hello/szia oké. A csá pedig nekem mindig visszataszító. N 29
2019. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem a köszönés fogja eldönteni kit ki érdekel. Ha akar valamit, majd szól. Ti mégis hány évesek vagytok?
2019. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Hello hello sziasztok....


Elek Zoli bácsi tudja a tutit.

2019. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen mindegy.. ha köszönés után semmi érdekesebbet nem tudunk odanyögni, nem dobódik fel semmilyen téma, akkor ennek löttek.

Tehát felőlem csá-zhat is, ha emellett kommunikatív emberként tűnik fel, akivel lehet beszélni, akkor értékelem.

2019. okt. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
A csá max régi ismerőstől jöhet.
2019. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
40N
2019. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
A csá-t olyantól nem zavar, akit régóta ismerek, és poénból köszön így. Egyébként a hideg kiráz tőle. A többivel semmi gondom nincs. De ha egyébként teljesen rendben lenne az illető, és csak egyszerűen ráragadt az általam nem kedvelt köszönés, akkor az nem a világ vége. Max, ha már közelebbi az ismeretség, szóvá teszem, hogy ez engem picit frusztrál.
2019. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem 47 N vagyok engem se a csá se a hali nem zavar, hali-val én is köszönök, pl a lányom barátjának is. Sztem ez nem mérvadó. Mondjuk én a "csókolom" meg "jó napot kivánok"-ot abszolút nem birom az ilyentől kiver a viz :-D
2019. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
A hali az épp nem divat a környezetemben, és nem szeretjük, de hello szia csá minden van. De inkább na hello, helloka, na csá formában. De a köszönés csak egy szokás, a lényeg hogy utána hogyan beszél.
2019. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!