Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem írt rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem írt rám tinderen, aztán amikor én írtam akkor sem lelkes akkor hagyjam?

Figyelt kérdés
Egy hónapig voltunk párban anélkül, hogy rám írt volna, aztán írtam én, gondoltam ha nem válaszol akkor törlöm is. Amikor válaszol akkor nagyon kedves, kérdezget is, de ez naponta kb. 3-4 üzenetváltás aztán eltűnik egy fél napra. Nem is akar valójában ismerkedni? Elmondása szerint komoly kapcsolatot keres, rajtam kívül nincs is match-e.

2019. okt. 3. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán dolgozik?
2019. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napközben ír amikor dolgozik, inkább reggel és este nem
2019. okt. 3. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy állítod be, mintha az ő hibája lenne nem írt egy hónapig. Te sem írtál neki, csak egy hónap után. :)

Esl. vidd át a beszélgetést más platformra, a tinder chat-felülete rémes.

2019. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom van felesége/barátnője, azért nem ír reggel és este...
2019. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de felnőtt , dolgozo embertol, akivel soha nem találkoztál, ne várd el, hogy állandóan neked irogasson.
2019. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nincs ideje egész nap a tinderen lógni.Második változat,pedig,hogy van felesége vagy élettársa.
2019. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:

Mindig igaz szokott lenni, hogyha a no/ferfi irni akar neked, akkor irni fog. Minden mas eset csak magyarazkodas.


Valoszinuleg jobbat kepzelt el nalad, valamilyen szempontbol, igy amig nincs mas, addig valamennyire foglalkozik veled, de azert tul sok energiat nem tesz bele.


43F

2019. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!