Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy férfival aki mindig büdös, viszont jól kijöttök barátilag, és másfél éve amúgysem találtok párt?

Figyelt kérdés
Részemről ez csak haveri viszony, bár egyszer lefeküdtünk ittasan, és azóta, fél éve nyíltan többet akar tőlem, mindent megtenne értem, szerelmet vallott, bármiben számíthatok rá ha segítség kell. Én meg másfél éve nem találok senkit, nincs rám túl sok érdeklődő, azt tartja a mondás egy nő abból válogasson akik neki udvarolnak, nos nekem ő az egyetlen udvarlóm. Viszont attól hogy nem vagyok egy szépség, nekem fontos a higiénia, ápoltság magammal szemben, a srác viszont ilyen értelemben elég igénytelen. Konkrétan mindig rossz szaga van ha találkozunk, ami elég durva, hogy állítólag odavan értem, többet akar mint barátság, de mégis büdösen jön mindig. Szégyellnék így megjelenni vele bárhol, és az én orrom sem viselné el egy párkapcsolatban ezt. Célozgattam már erre neki, de vagy nem veszi a lapot, vagy nem érdekli simán. Pl egyszer feljött hozzám megjavitani valamit, mikor végzett kitaláltuk hogy rendelünk valami ételt, mondtam neki hogy nagyon meleg van, evés előtt elugrok tusolni (pedig én 3 órája voltam), ő is menjen nyugodtan adok törölközőt. De nem értette a célzást, nem akart, azt mondta áá nincs most kedvem, majd otthon. Másik eset, mikor kinnt ültünk egy padon, és őt megtámadták a darazsak, pedig étel ital sem volt nálunk. Mondtam neki hogy ezek a fajták a büdire jönnek, múltkor a romlott macskakonzerv felett köröztek. Erre röhögött, de szintén nem vette a célzást. Amúgy szerintem nem csak fürdés ügyileg vannak gondok nála, hanem a ruháit sem mossa. Mit lehetne ezzel kezdeni?
2019. okt. 3. 15:34
1 2
 1/19 Zsoltmester ***** válasza:
86%
Hát úgy látom, hogy te sem vagy igényesebb, szóval hajrá.
2019. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Igénytelen és abszolut komolytalan is. Nem érsz neki annyit, hogy megtiszteljen azzal, hogy tisztálkodik mielőtt találkoztok. Úgy van vele, majd csak talál így büdösen is valakit.

Ha ragaszkodsz hozzá, mondd meg neki, hogy csak akkor reménykedjen bármiben is, ha megtanul tisztálkodni, mert ku rva büdös.

2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy büdi “pasim” . Pedig diplomás mérnök volt . Csókig se jutottam el vele mondjuk, annyira zavart a szaga. Meg se akartam kérni h dezodoráljon, mert teljesen levitte az 1-2 talin a vágyamat.
2019. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a ruhákból jön a legtöbb szag. Ha nem mosnak otthon rendszeresen, akkor az gond. Minden nap tiszta póló kellene neki meg hetente 1-2 tiszta nadrág. Meg persze melegvíz, hogy ne halogassa a fürdést mert spórolnak. Meg ne legyen lusta.
2019. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Bármit megtenne érted, kivéve, hogy lefürödjön. Értem.

Haveri viszonyba simán bele kell férnie ennyi őszinteségnek, hogy "haver, nagyon megizzadtál, és nincs rózsa illatod."

A célozgatást felejtsd el! Mi egy kollégával csináltuk ezt, hogy finoman utaltunk rá. Azt hitte, csak szívatjuk. A főnök asszony félrehívta, kereken megmondta, hogy elvárja az alap ápoltságot mindenkitől. Rendszeresen izzadtság szaga van. Tessék naponta lefürdeni, pólót cserélni! Adott neki egy dezodort, tusfürdőt, kis ajándék csomagban. Utána konkrét illatfelhőt húzott maga után.

Persze, ciki egy ilyen beszélgetés, neki is, neked is. De még mindig jobb. .

2019. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát hurrá :D sok boldogságot. xD
2019. okt. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Fujj de miért?! A bogarak lepik olyan szaga van és nem érdekli? 😣

Nem tudom...de belém ilyen biztos nem nyomkodná a farkát. Azon is mi retek lehet már?! Nem tudom megérteni,hogy egyes embereknek miért jelent ekkora problémát a tisztálkodás? Na meg a ruhák mosása. Bakker régen is tudtak kézzel mosni ha az a problémája,hogy nincs mosógépe. De ez nem mentség a retkes,büdös ruhára. Vagy viz sincs nála bekötve otthon? Bár ezt a városunkban a normális cigány család megoldotta,a kútrol hordták a vizet. Tisztaság volt náluk,nem voltak büdösek.

Ez az ember szimplán igénytelen. Ennyire nem lehetsz rászorulva ,hogy egy ilyen emberrel leállj. Bár tuti,hogy a vízsszámlád nem ugrana meg ha együtt lennétek ...

2019. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyira csúnya nem lehetsz,hogy ne találj magadnak egy olyant aki ápoltabb.Én nem tudnék lefeküdni egy büdi pasival,lelohadna a vágyam.

Vagy mond meg neki kereken,hogyha akar tőled valamit akkor legyen rendezett,vagy hagyd a fenébe.

2019. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2019. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Már értem, miért csak részegen bhasztál vele. Fúj, de igénytelen vagy te is. Ápolt férfiak meg matyiznak látástól vakulásig.
2019. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!