Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adni a mércét - kapuzárási pánik, vagy csak megváltozik az ember hozzáállása? Más is van úgy, hogy nem tetszik a jelölt, de: "Hát. Jó lesz! "

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek van egy ideálja (aminek nem igazán lehet megfelelni), aztán van az aki tetszik (akár külsőre, akár személyiségre).

Aztán se ez se az nem jön össze, és jön a lehetőség, aki ugyan nem kimondottan jön be, de nincs is durván kizáró oka, és mivel nincs más...


Ismeretségi körökben sok ilyet látok, hogy nem egészen értjük miért jöttek össze, mert ránézésre is van különbség, de az ember csak nem kérdezheti meg... :)


Mik a tapasztalatok, aki lejjebb adta a mércét, működik a kapcsolata? Persze komolyabb kapcsolatra gondolok (nem csak szex, hanem ahol házasság és gyerekek is szóba jöhetnek).

29/F


2019. okt. 3. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak megalkuvás, az önbecsülés bizonyos mértékű feladása.
2019. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom de én menekülni szoktam a nincs ló jó a szamár is típusú férfiaktól.
2019. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Biztos sokan vannak így.
2019. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a kérdés nem rólad szól, hanem ismerősről? És te mi alapján állapítottad meg ismerőseidről ezt??? Vagy ők mondták neked?? Vagy mégis mire alapozol? Szerintem elég hülye kérdés, nem te döntöd el külső szemmel kívülállóként, hogy az ismerőseid kivel illenek össze. Az ilyesmit ők kell érezzék, nem? Konkrétan ők állítottak ilyent, hogy nem jön be nekik a párjuk? Vagy miből gondolod ezt?
2019. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rockarc ***** válasza:
87%

Egeszseges embernek nem csak egy ellentetes nemu tetszik, hanem joval tobb. Az is lehet, hogy van olyan pillanat, amikor tetszik neki, van amikor nem. De ez kulso. Egy parkapcsolat nem (csak) a kulsorol szol, csak te gondolod ezt.


Olyan meg nincs, hogy valaki leadja a mercet. Ez olyan, mintha megtagadnad onmagad. Olyan van, hogy olyat csinalsz, amit utana eltitkolnal masok elol, de ez nem azt jelenti, hogy leadtad a mercet, hanem azt, hogy masoknak akarsz megfelelni. Gyerek vagy meg.


43F

2019. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 20 évesen valaki a nagy mellű szőkékre hajtott, 30 évesen meg egy kis mellű barnával tervezi az életét, az miért gondolod, hogy megalkuvás? Az emberek változnak, az ízlésük is, és az is, hogy mit tartanak fontosnak.

Ezt úgy hívják, hogy érettség, nála már nem a nagy mell, feszes segg a mérce, nálad még igen.

2019. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én 41 évesen találtam meg a nagy Őt. Nem azért, mert ő jutott, hanem mert minden porcikájába szerelmes vagyok.

Kapuzárás? - egyáltalán nem érzem a koromat. most is olyan, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt. Testileg, lelkileg egyaránt. Talán annyi, hogy kicsit érettebben kezeljük. Több romantika, kevesebb tabu, nyilt egyenes beszéd, stb. Szóval most vagyok a leginkább elégedett a magánéletemmel.

2019. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre is van különbség?


Nálam a szexuális vonzalom nagyrészt a személyiségen is múlik. Pl. vannak olyan férfiak, akiket jóképűnek találok, de emberileg taszítanak.

És volt már, hogy olyan ember tetszett, akin másokon csak néztek, hogy te jó ég...

Szóval ne ebből indulj ki.

2019. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Az emberek változnak, az ízlésük is, és az is, hogy mit tartanak fontosnak." - Valószínűleg ez az oka...


Ismerőseimnél láttam, és kicsit megdöbbentett, hogy pl.:

-Az egyetemista, aki rendkívül fontosnak tartotta a tanulást, jövőjét, sportot, nem bulizott, nem cigizett - aztán összejött egy bulizós kiscsajjal, aki általában részeg.

-Vagy az 50 kilós gyerek egy alacsonyabb, 70-80 kg-os csajjal.

-Volt egy skinhead osztálytársam, az is most egy cigány csajjal jár...


Aztán bennem is megfordult egy egy csajjal kapcsolatban, hogy mi lenne ha... de valahogy olyan fura érzés lenne (egyrészt számomra, másrészt az ismerőseim, rokonaim előtt is).

2019. okt. 4. 20:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 29 évesen miért kellene kapuzárási pánikról beszélni? Létezik ez a jelenség, mikor valaki már abban a korban van. Gondolom itt inkább társfüggőségről lehet szó, máskülönben még lehetett volna lehetősége az illetőnek, hogy tovább ismerkedjen, ha még nem találta meg a megfelelőt...
2019. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!