Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme online beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme online beszélgetéssel húzni az időt, hogy hátha eléggé megkedvel itt és több esélyem lesz találkozókor, vagy felesleges mert úgyis minden élőben dől el?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal egy ideje, netes társkeresőn ismertem meg. Jól halad a beszélgetés, egy hullámhosszon vagyunk de felmerült a magasság kérdése. Legjobb esetben olyan magas vagyok mint ő, de lehet hogy 1-2cm-el alacsonyabb. Ezt mondtam is neki, nem hazudtam de mondtam majd ha találkozunk úgyis meglátja.

Kérdés, lenne értelme még jobban megismerni, beszélgetni neten még egy ideig hogy hátha eléggé megkedvel, vagy ez nem számít mert ha gond neki a magasságom ígyis-úgyis dob, függetlenül attól hogy mióta beszélgetünk?



2019. okt. 6. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kár húzni az időt, élőben dől el minden.
2019. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd randira minél előbb
2019. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az időhúzás nem jó, de minélt többet beszélgettek, annál jobban meg tud ismerni. Én az exemmel 9 évig beszélgettem, mire összejöttünk :D
2019. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:

Nincs ertelme huzni az idot. Ha nagy a kontraszt az irasbeli kifejezesed es az elo szemelyisseged kozott, akkor csalodas lesz belole. Ha sokaig leveleztek, akkor nagyon magasra teszed a mercet magaddal szemben, amit nem fogsz tudni megugrani a szemelyes talalkozon. fel tudtam kelteni a figyelmet, akkor legyen randi. Ha ott is megutod a szintet, akkor utana mar irasban is kiteljesedhetsz.


43F

2019. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasznos, ha beszélgetsz előtte, legalább lesz "támpontod" a közös társalgáshoz, de az időhúzás totál felesleges. Sőt csak rosszabb, kialudhat a tűz, lanyhulhat az érdeklődés. Nem leszel magasabb x év múlva sem, a lány amúgy is tudja. Itt az ideje felvetni egy telszámcserét és telefonon is beszélgetni, majd utána egy kv-s találkozót bro' :) s igen, minden élőben dől el, olyan nincs, hogy annyira megkedvelt on-line hogy utána élőben csókkal kezdjen - ez biz' csak személyes "kémia" alapján fog működni, de gondolom te sem online barátnőt szeretnél magadnak, hanem hús-vért.
2019. okt. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleseges huzni...


Anno en is “zugtam” mar bele sracokba neten keresztul, es legjobb esetben is max baratok maradtunk. Ami a masiknak lehet kinszenvedes csak, mert tobbet akar...

2019. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A neten csak annyit tudsz meg hogy akartok-e találkozni.

A többi csak időhuzàs, illúzió. Minél tovább neteztek annál torzabb ķép alakul ki a másikról.

Én is ismerkedtem neten, 3_4 alkalom és eldőlt hogy találkozunk vagy nem.

2019. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!