Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire csúnya lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csúnya lennék, hogy még az átlagos lányoknak sem tetszem?

Figyelt kérdés
Nincs kapafogam,nem vagyok 200kg stb teljesen átlagos vagyok, viszont hiába próbálkoztam nagyon sok lánynál a többség kb elzavart, hogy csúnya vagyok a maradék "kedvesen" koptatott le! Volt egy két lány akinek "tetszettem" de nekik is csak azért mert ők is a kb senkinek nem kellenek lányok voltak és ha nincs ló jó a szamár is!

2019. okt. 6. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát ebből mi most, hogy állapítsuk meg, hogy csúnya vagye?

Ha sokan azt mondták neked, akkor valószínű az vagy, de én nem nagyon tudok elképzelni se lányt se fiút aki egy az egyben a képébe mondaná másnak, hogy na én nem randizok veled me bűnronda vagy, inkább köntörfalaznak, hogy nincs idő, van más stb stb

2019. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
A külső pacifarkincát ér ha a személységed nem vonzó, vagy nincs önbizalmad
2019. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezekután nincs önbizalmam ez igaz,első voltak jópáran akik ronda vagyok szépüljek meg és hasonlók!
2019. okt. 6. 22:41
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor sajnálom, hogy ilyen pofátlanokkal hozott össze a sors, de biztosan megtalálod te is majd aki neked lett szánva!!
2019. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Tök mindegy hogy nézel ki, csak tudj beszélni és ne legyél igénytelen. Lepni fognak a csajok.
2019. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy akkor csinálj karriert, legyél gazdag. Az az út még járható lenne számodra.
2019. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem... kaptál pár kosarat, na és akkor mi van? Ne foglalkozz vele, lépj a következőre, az ember nem tetszhet mindenkinek - s mint írtad volt olyan akiknek tetszel, foglalkozz akkor velük.

Illetve van akinek tetszel, de azokat nem tartod magadhoz "elég jónak"... ezen kicsit gondolkoznék... kereslet-kínálat, reális önkép a siker kulcsa, sok sikert :)

2019. okt. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tipikus önsajnáltató, aki közben el van szállva magától. Kb senkinek nem kellő lányok... De te se kellessz senkinek.
2019. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A csúnya lányoknak ugyanolyan pasik tetszenek mint az átlagosnak vagy a szépeknek.
2019. okt. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Átlagos fiúként nincs esélyed az átlagos lányoknál, max a kifejezetten rondáknál. A nők mind hipergámok, csak saját maguknál jobban kinéző férfiakkal állnak szóba.
2019. okt. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!