Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek velem a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek velem a lányok?

Figyelt kérdés

Szeptember 9-n hétfőn láttam utoljára amikkor beszéltünk, én akkor délutános voltam csak azért mentem be hogy beszélgessünk, utána délelőttös voltam és nem láttam hétfőn se, csütörtökön úgy döntöttem hogy a jelölésemet visszamondom és Péntek reggel már meg is jelent lány, én nem köszöntem rá mentem be a váróterembe ő meg ott ált kint ahol velem beszélt az ablaknál, és nagyon rosszul eset és éreztem magam amit láttam majdnem elgyengültem hogy egy cigarettás fiúval beszélgetett és nagyon dobálgatta és piszkálgatta a haját a lány, nagyon rosszul idegesen mentem dolgozni, még jó mások előtt erős vagyok, de mikkor haza értem ittam egy pálinkát.


Szerintetek illő neki köszönöm?

Vagy őrül is neki nem szólók hozzá egy szót sem?


Pedig örültem volna neki hogy elmetűnk volna fagyizni és pár héten belül összejöhettünk volna, annyira át öleltem volna puszit adtam volna neki mikkor beszélgetünk utoljára.


Már el is felejtettem az az érzés mikkor át ölel aki be jön.

Most már csak az a rossz érzés marad amit éreztem mindig is belűről, mintha szívemből megint ki téptek volna egy darabot.

Pedig kedvesen oda mentem hozzá kérdéseimre válaszolt de ő nem kérdezett, mindig mosolygott mikkor hozzá szóltam de nem mindig nézett rám, de nem volt velem bunkó egyszer sem, de azt mondta ha lesz rá ideje akkor visszaigazol és nem tudja még mikkor ér rá, pedig mindig nézett mikkor először láttuk meg egymást a váróban, de mondták haverjaim hogy rám nézett és mosolygott (én akkor épp sétáltam el) visszafordult és úgy is mosolygott rám.


Egyik délután jövök a busszal haza fele és nem volt ülőhely én meg a csukló résznél álltam és néztem ki az ablakon de azért nézelődtem hogy hol van ülő hej, és rám néztek a roma lányok elkezdtek nevetni az egyik mondta a barátnőjének ide nézett a srác, aztán elmentem hátra és 4 ülésen volt hely de ott meg egy nagy darab roma gyerek ült hájas még az álla is lógót a zsírtól meg volt egy csontos haverja aztán elkezdtek mosolyogni, aztán akarok le szállni oda kellet menjek ahol a lányok voltak megint elkezdtek nevetni meg mondta pu...ulj innen (rajtam füles volt de hallottam mindent, még arra is beszólt 1500 Ft-os kínai cipőm van, hátaz nem annyiba került mert 9000 Ft volt és márkás cipő csak nem Nike, az is van nekem csak vékonyabb.

Tök drága divatos ruhákba járok minden.

Régen még mondták nekem hogy egy lány meg kérdezte a férfit hogy milyen autója van és a férfi azt mondta Opel és a lány ki nevettem mert nem BMW volt neki.


Elég rosszul esett az az egész, de így legalább rá jöttem miért nézett és miért mosolygott rajtam az a lány aki bejön nekem, ő is ki nevetett csak nem úgy mutatta ki mint a többi.

Télen is így álltam a csukló résznél a buszon akkor is tele volt és nézelődtem kik vannak, aztán ki nézek az ablakon mert csak ott tudtam mert nagyon tele volt akkor a busz és egy lány rám nézett és elkezdett mosolyogni, én meg inkább elővetem a telomat.


Mi van itt? Nem lehet körbe nézni kik vannak meg ki se lehet nézni azon az ablakon meló után, nézem a busz alját vagy nyomkodjam a telomat 1000-rel, mert mindig én vagyok a hibás.

4 Éve nem volt már kapcsolatom de már 9 éve nem volt hosszú kapcsolatom (nem az én hibám véget) ő 2x félre smárolt és 1x ott aludt a voltbarátjánál, aztán 8 éve egy másik lány be vallotta hogy csókolózott de a másik lebukását azt pont hallottam mert nem nyomta ki a telot és hallottam (18+) aztán lehet ne itt még mesélni, de már sima gyűrűt meg sok mindent kapott tőlem és a családomtól a 9 évi voltbarátnőm aztán nem becsülte meg, de én az óta nem bíztam benne 100%-ig.


4-n vannak romák az utcában én meg jövők haza melóból az egyik direkt elakart ütni biciklivel.


Megyek biciklivel Vasárnap 2 róma volt az egyik megszólal itt a Men in Black – Sötét zsaru.


Munkahelyen is vannak ilyen rómák, ma megszólalt az egyik itt a Terminátor és nevettek.


Nekem bejön lány, lánynak olyan pasijai voltak ilyen pávák és az ismerősei is 1249-ből majdnem 100 páva.


Miért ver az élet így engem, én mindent meg tettem nem 1x de semmi, pedig jó lenne ehhez a lányt átölelhetném és örökre velem lenne, 2 vagy 3-ik találkára már vetem volna neki bonbont és rózsát, és ha ha már annyira komoly lett volna akkor reggelire csináltam volna rántottát szépen megdíszítve az asztal és a rántottán meg fűszerpaprikával csináltam volna egy szívet és bele írtam volna a nevét.


Én ilyen romantikus vagyok.

Mondtam egy kollégámnak ezt a lányt, és azt mondta csak a rossz fiúk kellenek nekik nem az aki rendes.


Én mindig megdolgoztam mindenért, nem ugy mint azok a fiuk akik meg kapnak mindent, cégnél is van ilyen srác mindig be feszít és mindenkinek be szól jól csinálod, de nem akar dolgozni lehet hamar ki rúgják.



2019. okt. 8. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki összefoglalná 3 mondatban?
2019. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapongó, mindenféle szerkezetet, koncepciót nélkülöző átgondolatlan szóhalmaz.
2019. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...az agyam kiégett. Ezt egyszerűen nem lehet megfogalmazni 3 mondatban. :D
2019. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején elvesztettem a fonalat.
2019. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb figyelj oda jobban, mert tele van helyesírási hibákkal :)

Amúgy tényleg zavaros ez az egész, de amit leszűrtem az az, hogy szerintem ez a lány nem nagyon kedvelt téged, csak nem akarta megmondani neked, nehogy megbántson.

2019. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vrdaniel Akkor nem érdemes köszönöm se neki ha meglátom?


Ha körbenézek a buszon kik vannak és hol van ülőhely, miért mosolyog rám a lány? vagy miért nevetnek ki a lányok és azt mondja pu.ulj innen?

Pedig nem szóltam hozzájuk semmi rosszat és aki nem akar meg bántani az is egyből elkezdett nézni még a távolból is és inkább elővettem a telomat, és a hátam mögött mindig mosolygót, de tavasszal le bukott mert akkor nem tudta visszatartani a szép mosolyát.

2019. okt. 8. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én beszélem e ősi nyelvjárást. :D Lássuk megfakult tudásom meg tudom e csillogtatni még:


A csaj ált kint de bent te nézted ahogy ál és a cigaretás csavó meg nézi beszél hozá. Szerintem hajába ment a füst azért dobta el és nem azt akarta hoggy teccen neki ot a cigisnek fuj. Róma mesze van de en ugy tudom gy van de ha ketöt látál egyikbe elviszed és akor jó lesz mert azt szeretik acsajok ot van a nagy kör kőves épület is. A cipödet nem baj ha nem drága csak a logot lásák meg rajta bizony nagy logo kel de lehet tenni rá külön és akor jobban tecik majd nekik. Ne öldeld meg amig nem jartok mert azt tolakodast azt anak azt veszheti.

2019. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Nagyon jót nevettrm az írásodon! XD


Amúgy kerdező, szerintem kicsit belóg a léc nálad.

Van egy ismerősöm, elég zakkant,fura dolgokat csinál.

Most eltudom màr képzelni, hogy mi is jàrhat a fejében.

2019. okt. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!