Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti huszonévesként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti huszonévesként hogy találhatnék barátnőt, ha nincs társaságom, akikkel eljárhatnék programokra?

Figyelt kérdés

Introvertált személyként pedig nekem nem megy az a leszólítok idegen lányokat módszer.

Persze,időnként sikerül valami kapcsán kapcsolatba lépnem lányokkal,de általában kiderül,hogy nem illünk össze:vagy komolytalan,vagy csak teljesen más világ vagyunk ő és én,hiába lenne meg a testi vonzalom,az baromira nem elég.



2019. okt. 9. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj el programokra!
2019. okt. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es írta, mozdulj ki a négy fal közül. Ítéletnapig várhatod, hogy egyszer csak majd bekopog az ajtón az igazi és megkérdezi xy itt lakik ugye? Ha csak vársz, vársz, akkor repül az idő, nem fogják rádtörni az ajtót.

Minél több emberrel vagy kapcsolatban, minél több lánnyal beszélsz - annál nagyobb az esélyed, hogy megtalálod azt akivel összeilletek.

2019. okt. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mi a Jó Isten van ezzel a generációval,h húszon x évesen alap dolgok se mennek, nincsenek normális emberi kapcsolataik barátaik akikkel ki mehetnének a négy fal közül,telon nem lehet élni,de így se. :(
2019. okt. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass senkire. Hidd el előbb utóbb be fog csengetni hozzád egy jő csaj... Csak várd ki. Légy türelemmel.
2019. okt. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Tegnap hozzám is becsengetett egy, már az esküvőt tervezgetjük.
2019. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem várom,hogy a négy fal között találjak valakit,de hova mehetnék,ahol az emberek nyitottak az ismerkedésre?Én eddig Budapesten is inkább azt tapasztaktam,hogy az emberek elzárkóznak az idegenek elől,nem foglalkoznak másokkal.

Egy bárba is ha elmegyek,ott ugye mindeni társasággal van,ezek a kis csoportok pedig nem fognak idegenként befogadni.

2019. okt. 9. 08:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen haverod/kollégád/csoporttársad sincs? Akkor az már hozná a barátnőjét, és vagy elmennétek hármasban, vagy ami még jobb, a barátnőnek is lenne barátnője, akit hoznának. Én így jöttem össze a párommal annak idején.
2019. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!