Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkozom vele? Tetszhetek neki? Nem tudom mit gondolok.

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. van egy srác, akin már tavaly második félévben kezdtem észrevenni mintha gyakran nézne, egyetemen, utcán, bulikon hosszasan de akkor annyira nem foglalkoztam vele, csak szimplán feltűnt.

Aztán idén volt egy buli, ahol valahogy odamentem hozzá kérdezni valamit, beszéltünk pár szót de valami hülyeségről, táncoltunk (ne ilyen r***ancos táncra gondoljatok csak többen így összekapaszkodva egy sorba:D),illetve mivel hangos volt a zene és kérdeztem valamit, akkor amikor közel hajolt átölelt, nem illetlen módon, nem tapizott. De mivel buliba az emberek amúgy is közvetlenebbek, meg utána nem is láttam szintén nem foglalkoztam vele.

Idén is láttam hogy néz de talán nem annyit mint eddig.

Azonban valamiért mostanában rengeteget gondolok rá, azon gondolkodom vajon bejöhetek-e neki vagy ez csak szimpla nézzük az embereket dolog. Azt se tudom, hogy tetszik-e mert nem az típus akire elsőre ránézek és azt mondom magamban "hű de bejön", de valamiért mégis foglalkoztat, mégis lehet hogy tetszik. Nem igazán tudom eldönteni, hogy ő akarhat(ott)-e valamit, én akarok-e valamit (tényleg most tanulnom kéne de ez jár a fejemben).

Érdemes lenne valahogy beszélgetnem vele? Vagy nincs értelme? Volt valaki hasonló helyzetben? Vélemények, tanács?

Bocs ha hülyeségnek tűnik, de nincs sok tapasztalatom ilyen dolgokban.



2019. okt. 9. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem feltétlenül próbálkozz a közelébe kerülni, alakul e valami?

Szerintem tetszesz neki, de nem tudni miért nem kezdeményez? Félénk vagy van barátnője?

Szerintem derüljön ki!

Biztosan okkal jut eszedbe.

2019. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mostanában a férfiak tutyimutyik,nem mernek lépni..Szerintem is bejösz neki,szóval ha látod a suliban vagy máshol menj oda hozzá,kezdeményezz te!Kérdezd meg nem-e isztok meg egy kávét/teát..Nekem volt hasonló szitu a munkahelyemen,észrevettem a srác sokszor néz..Mint kiderült bejövök neki,persze én kezdeményeztem, szóval ha én nem lépek nem derül ki.Egyébként össze is jöttünk,életem nagy szerelme lett, sajnos azóta már nem vagyunk együtt más okokból. De nem bántam meg egyszer sem hogy akkor mertem lépni :) Szóval hajrá!!Merj lépni,és majd alakul, csak ne parázz rá,légy magabiztos.Hidd el hamar ki fog derülni mi is van/ lehet köztetek. Sok siket.
2019. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És hogyan menjek oda?

Nem is látom gyakran mert (ez csak sejtés) szerintem már szakmai gyakon van/passzivaltatott vagy ilyesmi, szóval úgy mondanám hogy órákra menni nem szoktam látni.

Közös ismerősök vannak akiknek a társaságában néha látom de ők részemről ismerősök tehát nem olyan emberek akiknek elmondanám hogy ő érdekel és mutasson be.

Van egy ilyen iroda (nem TO) ahol szokott dolgozni néha ott ilyen mindenféle ügyeket lehet intézni, de semmi olyan intézmivalóm nincs:D úgy meg elég fura ha odamegyek csak úgy, így direktbe meg nem merem elhívni. Mivel csak egyszer beszéltünk azt is buliba, kb. véletlenül és lehet már nem is emlékszik rá:D

2019. okt. 9. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Indirekt módon is kezdeményezhetsz nála beszélgetést, pl. egy kitalált dologban segítséget kérsz tőle, amiben ő kompetens lehet. Szerintem már tudod mivel foglalkozik, vagy mi a hobbija.
2019. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!