Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak miért probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért probléma a szex téma ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelt egy lány, de küldött egy képet, ahol nagyon szexi volt!! Nem látszott ki semmi, nem volt kihívó, de az a nézés uuuhh..és beindult a fantáziám! Leírtam hogyan nyalnám ki és dugnám meg! De most meg teljesen elroasztottam magamtól!! Nem értem ezt! Ez dicséret egy nőnek, nem?
2019. okt. 9. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem,ez azt mutatja meg neki hogy egy alpári bunkó vagy,aki csak megd..ni akarja. Gratula :D
2019. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért hiszi ezt???egy csomo más dologról is elbeszélgettünk! Miért ez a döntő?
2019. okt. 9. 21:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem probléma. A kódolt üzenet ilyenkor az, hogy az adott pasival nem akarnak a szexről beszélni. Mert túl nyomulós, vagy tahó, esetleg túl félénk.


Nekem volt olyan, hogy a megszólítás után már kb. 10 perccel később a szexről dumáltunk. Aztán még aznap hívott telefonon, hogy igyunk meg egy sört.


Veled meg talán az volt a baj, hogy úgy viselkedtél, mint egy kiéhezezz kanos vaddisznó, és ez nem tetszett a lánynak.

2019. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*kiéhezett kanos vaddisznó
2019. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem probléma. Akármikor nyíltan beszélek róla. De nem ilyen suttyóval és ilyen suttyó stílusban.
2019. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Egyszer azért, másszor meg azért. Ne keress logikát. Keresd meg azt, akinek ez bejön. :)
2019. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha küld magáról egy tök átlag képet amin fel van öltözve akkor nagyon nem az a helyes válasz erre, hogy hogy dugnád meg... Ilyet csak az fog erre írni aki tényleg igazi tapló suttyó, vagy aki csak megdugni akarja.
2019. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez nem dicséret, sőt. A férfiak jelentős hányada bárkit megdugna aki 100 kilónál kevesebb és nőnemű (tisztelet a kivételnek). Így ez a legkevésbé sem imponáló, pont ellenkező hatást váltasz ki vele.
2019. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem a baratomtol se dicseret, egy idegentol meg foleg nem. A szex az sokkal intimebb dolog ennel.

Amugy a szex azert problema, mert a nok tobbsege maskepp gondolkodik a szexrol, mint a ferfiak tobbsege. Ezt nem ragozom, ezerszer leirtak mar masok is.

2019. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem dicséret. Én totál kiabrandulnek. Egy újabb kanos dugó Jani.
2019. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!