Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Nektek mi a szakmátok/végzettségetek ill. milyen munkakörben dolgoztok? A párkapcsolati gondok mennyire függnek a karrieretektől?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mindezt, mert én is szűz vagyok és a karrierem is egy nagy nulla így lassan 30-hoz közeledve. Kéz a kézben jár egymással és nem tudom, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e előbb. Azaz a sikertelen karrier/nulla egzisztencia miatt maradtam szűz vagy azért vagyok sikertelen/depresszív személyiség, mert sose volt még lelki társam, aki erőt adhatott volna a tanulmányaimhoz. Ugyanakkor vannak olyan sztereotipizált szakmák, amelyek körében egyáltalán nem tudnék elképzelni szűz pasit: katona, autószerelő, ügyvéd, orvos, közgazdász. Vagy azért mert annyira maszkulin szakma, hogy csak igazi férfias (alias vonzó) pasik tudják betölteni (katona/autószerelő) vagy pedig azért, mert annyira magas presztízsű (orvos) vagy annyira szociális-központú extrovertált embert predesztináló szakma (ügyvéd/marketinges), hogy az illetőnek akkor is lenne alkalma egy kapcsolatra, ha nem is keresné. Ezért kíváncsi vagyok, hogy veletek ilyen szempontból igaz-e a sztereotípia? Ha nem gond, kort is írjatok a kommentetekben. Köszi.

2019. okt. 10. 08:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mindenki dolgozik? 😂 Sehol egy árva hozzászólás.
2019. okt. 10. 09:10
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem köze lenne általában a szakmához. Felesleges általánosítani, nagyon eltérő ki miért nem volt még nővel.

Rólam pl senki nem hiszi el nemhogy barátnőm nem volt, de meg csókolózni se csókolóztam soha.

Sportos vagyok, önbizalmam is rendbe, közvetlenül tudok beszélgetni lányokkal is. Vannak lány barátaim is. Egyetemre járok, mérnöki szakra, nemsokára diplomázok. Nem mondanám magam sikertelennek. Pozitív és optimista is vagyok.

Igyekszem magamnak egzisztenciát kialakítani (autó épp van is, bár még közös, munkahely stb.), nők téren is van egy nem is nagy, de elvárásom, bizonyos szint alá nem adom. Ha lesz valakim, nem mindegy milyen, külsőre, legfőképp belsőre.

Inkább soha ne legyen senkim, minthogy találjak valakit, akár csak szexre is,de megalkuvásnak érezzem és nem hozzám illőnek. Nem hiszem pedig túl nagy elvárásaim lennének amúgy..


Sokszor úgy érzem ez egy kompromisszum, valamit valamiért. Rengeteg dologban sikereket érek el, de "cserébe" nőkkel sose lesz szerencsém.

2019. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő a szakmám, viszonylag jól keresek vele. Barátnőm eddig nem nagyon volt mivel a saját dolgommal foglalkoztam leginkább. (saját lakás, autó, stb)
2019. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3: A kollégák nem szoktak cukkolni? Vagy ha csajozós téma kerül szóba, akkor hogy reagálsz, ha nincs tapasztalatod? Bocsi az általánosításért, de a szakmunkások általában két sör/vezetés közben általában mindig a csajokról dumálnak (kit hogyan dugnának meg stb.). Én baromira feszélyezve érezném magamat ezért is választottam inkább "introvertált pályát" és mentem egyetemre, csak hát ott meg nem tudtam érvényesülni.
2019. okt. 10. 10:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább önértékelési probléma, nem tudod elfogadni magad, ezért alakult ki ez a helyzet, és fogalmazódott meg benned ez a kérdés.

Nem kérdés, a nők alfát akarnak, de néha magasra teszik a lécet, aminek senki sem felel meg, így kompromisszum készek kell legyenek.

Jómagam az önálló erős nőket szeretem, akik nem ijednek meg az apróbb kihívásoktól, el lehet néha engedni a kezüket, bár sok férfi társam pont fél az ilyen típusú nőktől, de ez már legyen az ő bajuk.

Azért mert nincs, vagy még nem volt párod, lelki társad, nem kell depresszívnek lenned, érezd úgy, hogy többet érdemelsz, ezek mellett maradj nyitott, mert a zárkózottsággal csak elhatárolod magad lehet pont attól a személytől, akivel boldog lehetnél. 36F

2019. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Én priviben küldtem, nekem annyira ciki xD
2019. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Érettségim, élelmiszer vegyiáru eladó és töltőállomás kezelői végzettségem van. Benzinkutasként (kasszás) dolgoztam, a napokban mondtam fel. Új helyet találni kb. lehetetlen számomra, annyira mint barátokat vagy barátnőt szerezni. Villanyszerelő szerettem volna lenni, ha az lettem volna, nem tudom, most hol tartanék, de nem fog kiderülni, mivel nem lehetek villanyszerelő, orvosin kiesek. Az IQ-m alacsonyabb az átlaghoz képest, ezért nem megy semmi az életben. Sem a munkahelykeresés, sem a csajozás, sem semmi. Lassan 30 vagyok én is.
2019. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4# Persze hogy szoktunk a csajokról beszélni meg viccelődni. Amikor kérdezik, hogy miért nincs feleségem vagy barátnőm akkor jól beoltom őket hogy nekem még nem lankad a tököm mint nekik, minek állapodjak meg. Meg hát 31 évesen még nem késtem le semmiről, szóval én ezt nem élem meg akkora negatívumként. :)
2019. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Csak az számít hogyan nézel ki! Van egy ismerősöm akinek munkája sincs. És jobbanál jobb nőkkel van mindig. Én meg keresek havi 600 ezret és egyetlen egy barátnőm volt 28 évem alatt.
2019. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne legyel villanyszerelo.... Elatkozott szakma az, ami miatt sikertelen leszel a noknel. Vagy csak az Oveges suli atkozott.


Nekem is villanyszerelo szakmam van, de nem abban dolgozom, mert egy (nem munkahelyi) baleset szovodmenyekent szedulok a letran.


Nekem van erettsegim is, nyelvvizsgam. Jelenleg Azsiaban elek, aggszuzen.


35f

2019. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!