Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Könnyebb az ismerkedés, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb az ismerkedés, ha a pénzemből kocsit, lakást, nyaralásokat, drága ruhákat, luxuscikkeket veszek, nem ugyanez a mondjuk ezekre költendő 20 vagy 50 millió forintom inkább a számlán van, én pedig szerényebben élek?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2019. okt. 10. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Inkább előbb fektesd magadba a pénz egy részét.

Warren Buffet: ,,A legjobb befektetés az önmagadba való befektetés".


Tehát piacképes szakmát tanulj mellette menj meetupokra,olvass önfejlesztő könyveket.

Teperj a karrieredben utána ráérsz kocsit meg ruhákat venni meg csajozni addig szerintem felejtős.

Előbb tedd le az alapokat.

2019. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon hulye vagy! Mindenképp csóró leszel!!!

Ha ennyi pénzem lenne nyitnek egy üzletet amiből fent tarthatok egy sokkal jobb életet azaz lesz pénzem költeni mindenre meg is marad a pénzem és nem is kell csöves en élni!!!


Először is nem kell szuper drága ruhákat meg cuccokat venni hogy felszedj egy nőt... a lényeg a stílusos tiszta ruhák apoltsag tisztaság magabiztosság ne legyünk nyomorékok oda menni egy lanyhoz!!! Sportosság


Humorerzek, belső tulajdonsagok, kedvesség, őszinteség, célok, figyelmesség, egy kis pimaszság,


És igen ha pl 25+ vagy akkor illik egy saját háznak lennie... ezzel csak azt mutatod hogy tudsz magadról gondoskodni...


Ilyen hülyét sem lattam még aki vagy elkölti minden pénzét hülyeségekre vagy pedig semmit sem költ és csöves marad... -.-


Emiatt a gondolkodás miatt nem lesz sosem párkapcsolatod...!

2019. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nehezebb. Több ilyen férfival ismerkedtem, sokuk belül vagy üres, vagy buta, vagy nagyképű. Vagy ezeknek a keveréke. Az anyagi jólét nem azért van, hogy mindenki orrára kösd és felvágj vele, azzal s normális lányok an, nőkben inkább ellenszenvet váltasz ki.

Életemben először vagyok igazán szerelmes, egy olyan férfiba, aki egyáltalán nem jómódú, viszont hatalmas szíve van, kedves, intelligens, figyelmes, jóképű, nagyon jó megjelenésű. Ezeket a dolgokat a pénzeden soha nem fogod tudni megvenni. A kocsid, lakásod, nyaralások, drága ruhák, luxuscikkeid pedig nem lesznek melletted, ha baj van.

2019. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolso azt tegyünk hozza azert a penz sem utolso a sorban! Mert azert egy férfi oke ha meg jelenleg nincs is tul sok pénze de meg legyen benne a hajlam hogy dolgozzon és változtasson ezen!

Mert azert ha beteg vagy vagy akarsz egy uj ruhát vagy csak ehes vagy a hatalmas szive nem fog tudni segiteni!!!! 😬😬😬😬


Ugy gondolom ez olyan 65-35%! a 65 azok a külső belső tulajdonsagok a 35 pedig az egzisztencia

2019. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50 milliót gyorsan ellehet tapsolni. Budapesten egy panel csöves lakás is majdnem 30 millió
2019. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 Szó sincs erről. Egyszerű, de normális, stabil munkája van. Sokkal jobb ember, mint bárki azok közül, akikkel eddig ismerkedtem, és hozzám hasonló vagy tőlem jobb anyagi helyzetben voltak. Amit pedig kivált belőlem, az főleg különleges.
2019. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

> 50 milliót gyorsan ellehet tapsolni. Budapesten egy panel csöves lakás is majdnem 30 millió

Egy helyesírási szótár viszont csak 3000 forint...

2019. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor könnyebb az ismerkedés, ha jól érzed magad a bőrödben, és ez látszik rajtad. Ha azért mész nyaralni, hogy könnyebben ismerkedj, akkor egy idióta vagy. Ha 50 milliót a számládon tartasz, akkor szintén.

Valami azt súgja, hogy ez egy elméleti kérdés lesz...

2019. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os ertem csak előtte ugy írtad mintha totál csöves volna... 😓

De ahogy írtam számit mindkettő egy komoly kapcsolatban de igen jobban a belső értékek és kémia az ami dominál!

2019. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Pesten sem 30 Milla egy csóró lakás... azért...

Annyiért már mindenhol jó házat kapsz!

Annyi hogy a városközpont ami a Balatonra néz sokkal drágább de egy jobb környéken sokkal olcsóbb ami ugyan olyan szép és ugyan olyan jó!

2019. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!