Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tényleg félnek tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg félnek tartani a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Gyakran akad össze a tekintetem lányokkal, de olyan ritka, hogy valaki tartja. Viszont ha nem nézek oda, akkor látom, hogy engem néz.(olyan helyen dolgozom, ahol vannak kamerák és rá látok)

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy valószínű, hogy fél.


2019. okt. 10. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez baromság. Engem is olykor sunyin megnéznek (ráadásul arcra objektíven is helyes vagyok, de alkatra átlag alatti), miközben mindig elkapják a tekintetüket, ha próbálok szemezni. Aki tényleg vonzónak tart az akkor is próbálja tartani a szemkontaktust, amikor te is figyelsz rá. Amúgy baromi nagy önbizalmad van, ha azt hiszed, hogy minden csaj odáig van érted csak éppen félnek szemezni. :D

Amúgy még az is simán előfordulhat, hogy egyáltalán nem jössz be nekik, de olyan kirívóan fura/különleges ábrázatod van, amit csak sunyin, a figyelmeden kívül mernek megnézni, de elkapják a tekintetüket nehogy leszólítsd őket.

2019. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyilván nem minden lányra gondoltam.

Vannak akik tartják rendesen, de nagy részük nem.

Lehet igazad van a külsőmmel kapcsolatban, nem tudom mit kellene változtatni, Teljesen átlagos vagyok, azt mondják, hogy jól öltözködöm, helyes arcom van, testalkatra meg sportos vagyok.


Mindenesetre köszi a választ.

2019. okt. 10. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ zavarba jön-e amikor elkapja a tekintetét, vagy csak símán elnéz amikor kiszúrod, ha elég tapasztalt vagy, könnyen leírod mi a helyzet.
2019. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon könnyen zavarba jövök:) nem bírom sokáig tartani a szemkontaktust főleg ha tetszik az illető

21/L

2019. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lányként mondom hogy nem tudod ezt pontosan belőni. Ha tetszik valaki, esetleg zavarba is hoz (főleg ha zavarba hoz) akkor nem tudom sokáig tartani a szemkontaktust. Inkabb többször rövid ideig.

Van aki tetszik de mondjuk ismerem picit jobban, nem hoz zavarba akkor ha beszélgetünk nyilvan tartom a szemkontaktust de van amikor ugyse "birom" sokáig.

Idegenekkel meg nem szeretem, mert nem akarom hogy azt higyjék bamulom őket. Szóval ne (csak) erre alapozz:D

Azért meg nem nézek sokaig a szemébe attól még tetszhet az illető, nagyon is. De nem mindig.

2019. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom tartani.Ha beszélek valakivel,akkor se nézek a szemébe.
2019. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia ez sok mindentől függ. Amúgy hány éves vagy? Csak kiváncsiságból. 😀
2019. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De most egy csajról van szó vagy többről?
2019. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt màr hogy beszoltak hogy bà.

Plane mikor hirességgel talalkoztam es leesett az àllam.erre kapom hogy bà. Meg is utàltam egyböl az illetöt azon kivül hogy rosszul esett nagyon.

En ezert sem tartok màr kontaktot.

Plane azt is utalom ha valaki azt probàlja bevetetni velem gogy tetszem neki, kedves szemez flörtölne velem feltünöen, közben meg kiderül hogy èl hal a pàrjàert meg eleve pàrja van es engem csak hülyitett flörtszinten.


Es amikor meg valoban egymasra vagyunk hangolv valakivel, azzal meg nem jön össze.

2019. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában amelyik lánynak tetszel, elkapja a tekintetét, de nem mindegy hogy, mint azt írták többen is nem kifejezetten azért nem szemez veled, mert tetszel neki. Hogy reagálja le?
2019. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!