Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagy/és csúnya férfiak, hogyan fogadtátok el, hogy sosem lesz átlagos vagy egy kicsit jobb barátnőtök?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy a megalkuvás nem megoldás...de az egyedüllét sem. Természetesen egy kövérke vagy csúnyácska lány is lehet nagyon rendes, vicces...de azért a külalak is számít, még ha nem is lenne döntő (mert hát mindig az után sopánkodik az ember amiben még nem volt része).


Tudom vannak kivételek is, de az a ritkábbik eset.


2019. okt. 10. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Há' mittudomén. Nekem elég megosztó arcom van, volt már szép barátnőm, de mostanában nem igazán akar összejönni semmi. Már nem az a kisfiús arcom van, mint 10 éve, mikor az első, csinos nőmet összeszedtem, hanem inkább olyan rossz alkeszos. 3 év kemény ivás csodákat művel. Inkább egyedül maradok, mint hogy számomra nem vonzó nővel legyek.
2019. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 182cm vagyok és állítólag jóképű, mégsincs barátnőm, mert zárkózott vagyok.

Ezzel ellentétben az összes alacsony, de extrovertált ismerősömnek barátnője van. Van akinek felesége.

2019. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lazy Lover ***** válasza:
Nehezen de jobb egy ronda làny mint a semmi ez van
2019. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lelki mazochistává váltam, és findomokat szolgálok, azaz gyönyörű nőknek adom a pénzemet, akik megaláznak és éreztetik velem, hogy nekem soha nem lehetne olyan nőm, mint ők. 30 év visszautasítás után annyira megtörtem, hogy a normális szex gondolata fel sem izgat már, mert másmilyen interakciót nem tudok őszintének érezni egy szép nővel, mint azt, ha megaláz.
2019. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így értelmetlen. Ha barátnőm lesz, számomra ő szép, hiszen azért lett a barátnőm, mert úgy tetszik, ahogy van. A külvilág számára legyen bármilyen is. Hogyan lehetne bárki a barátnőm ha "átlag alattinak" érzem? Számomra szép és vonzó nő legyen, ez a fontos.
2019. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2

Hát igen, az introvertáltat is betehettem volna a csúnya meg az alacsony mellé, mert az is egy átok társkeresés szempontjából.


Eddig én is #3 válaszoló kijelentése mellett kampányoltam de 29 év egyedüllét után egyre jobban kezdek egyetérteni vele.


#5

Ez nem ilyen egyszerű. Szerethetsz is valakit csak mert jól érzed magad vele, hasonló az érdeklődési körötök de fizikailag nem az ideálod és ezért nem érzed a szerelmet. A barátnő sajnos nem egyenlő a nagy Ő-vel.


Valójában én alacsony és introvertált vagyok, mindjárt harminc éves és még nem volt komoly kapcsolatom, vagy egy lány akivel rendszeresen lefeküdtem volna huzamosabb ideig. Most lenne egy lány akivel jól érzem magam de nem vagyok szerelmes belé...ő viszont engem nagyon kedvel.

2019. okt. 10. 21:18
 7/13 Lazy Lover ***** válasza:
Èn is azt vallottam hogy inkàbb a magàny mint ronda nõ de inkàbb a ronda csajok mint hogy egyedül legyek ez jutott ezt kell szeretni
2019. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát jah...valójában ezt az érti meg aki nagyon hosszú ideig volt egyedülálló és még csak egy valamire való kapcsolatot sem tud felmutatni. Ilyenkor más összesúgnak a hátamögött, hogy biztos meleg vagy, hogy fatökü.
2019. okt. 10. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Hiszti.
2019. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy ha nem tudok vele elképzelni semmit fizikailag, akkor nem lesz a barátnőm, max haver. Nem fogok összejönni olyannal, aki nem vonz. Vonzani persze vonzhat olyan is, akit a szomszéd srác bottal sem piszkálna, mert nem az esete. Tudom, nekem mi tetszik, és ez hálistennek nem feltétlenül esik egybe a "nagyátlag" ideállal. Ilyesmire gondoltam. Szóval fölösleges olyannal lenned aki nem tetszik neked, viszont tetszeni nyugodtan tetszhet olyan, aki másnak nem. És akkor máris szép lesz számodra, még ha másnak "átlag alatti" is. Érted? 5-ös voltam.
2019. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!