Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyton a külsőm miatt bántana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton a külsőm miatt bántanak, van így bárminek is értelme?

Figyelt kérdés

Próbálom kihozni magamból a maximumot,már mindent próbátam ami segíthet, de nincs szép arcom, sajnos még normálisnak se mondható, nagyon átlag alatti. És ezt valamilyen formában folyton éreztetik velem. Ismerősök és idegenek is. Nem is volt még senkim. Nincs önbizalmam. Állandóan szomorú vagyok emiatt. Nagyon érzékeny vagyok, úgyhogy nem tudo figyelmen kívűl hagyni és csak úgy lenni magamnak. És ami a legrosszabb, hogy mostanába már olyan gondolataim vannak, hogy véget kéne vetni az egésznek végül is az csak egy pillanat lenne így meg átkell élnem minden napot... és ez nagyon megijeszt.

Foglmam sincs erre milyen válaszokat várok, már úgyse tud senki olyat mondani amitől jobb lenne, m1 is.



2019. okt. 10. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány és hányéves vagy? Ha küldesz képet talán tudunk véleményt alkotni
2019. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyit sem tudunk meg rólad, hogy fiú vagy lány vagy. Mondjuk m1 is.


Viszont van élet a párkapcsolaton túl is. Nekem pl. már 10 éve nincs senkim. A párkapcsolatok túl vannak értékelve. a kölcsönös szerelem nagyon jó érzés lehet, de véleményem szerint ritka. Én pl még sosem éltem át, hiába voltam kapcsolatban.

Csak azért kapcsolatban lenni, hogy az ember ne legyen egyedül pedig csak az akar, aki még nem volt senkivel.

Hidd el nekem jobb egyedül, mint egy rossz vagy egy se veled se nélküled kapcsolatban.

Engem pl az egyik kapcsolat őrölt fel teljesen. 10 éve nem tudom rávenni magam egy kapcsolatban sem.

2019. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld olyanokkal körbevenni magad, akik elfogadnak és kerüld az olyan helyzeteket, amikor idegenek bánthatnak. Nem egy tuti megoldás, de még jobbat nem mondott senki.
2019. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ezt hogy kell elképzelni? Az utcán valaki odamegy hozzád és azt mondja csúnya vagy? Vagy a testvéred, barátod mond neked ilyeneket?
2019. okt. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nincs
2019. okt. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!