Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaltátok már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltátok már, hogy nagyon sok tehetős fiú/ férfi önző?

Figyelt kérdés

Akikkel randiztam illetve együtt voltam intelligensek voltak, azonban egy idő után elő jött az igazi személyiségük az önzőséggel, illetve kihasználásba csapott át az egész, spórolással egybekötve. Jó módú családból származom, azonban nem vallom magam gazdagnak, felajánlom, hogy fizetem a részem, és nem várom el, hogy mindent fizessen az illető. Ti is tapsztaltátok az önzőséget hasonló helyzetben?

21L



2019. okt. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2019. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem.


Én azt tapasztslom hogy a csóró, csúnya pasik önzők ,lusták és erőszakosak,gonoszak, kárörvendők. Alig várják hogy a nőkre zúditsák a frusztrációikat.


A gazdagok és jóképűek általaban kedvesek, vidámak, nyitottak,dolgosak, tisztelik a nőket. Ezért buknak rájuk sokan.

2019. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Nekem a volt párom, és a férjem is jól keres, és mindkettőjüktől nagyon sokat kaptam. Nem csak anyagilag, hanem figyelem, törődés szempontjából is. Sőt, mindkettetőjüktől sok bíztatást kaptam a saját fejlődésemre is. Viszont egy csóró pasi sokszor csak visszahúz. Ezt több ismerősnél is tapasztaltam. Ha a nő elkezd jobban keresni, vagy beindul a vállalkozása, akkor a pasi próbálja rombolni a nő önbizalmát, kritizálja a nőiességében, vagy ahol tudja.
2019. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy a nem tehetős férfiak is önzők.
2019. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Inkább azt mondanám, hogy az igazán tehetős emberek nagyrésze (NEM mind!) nemtől függetlenül olyan fukar másokkal, hogy a saját kakijukat is megennék inkább, ha nem lenne büdös. Persze magukkal szemben nem ilyenek. Szerintem átlag anyagi helyzetű emberek között több a nagyvonalú, független attól, hogy ffi vagy nő.
2019. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezt nem pénztárca méretre mondanám. Volt olyan párom, aki a kicsiből is királynőként akart tartani, és volt gazdag is, aki a kocka csokit is sajnálta még magától is, illetve fordítva.

Szóval ez valami belső emberi. Nem tudom kinél mi váltja ki, a sok gyerek volt vagy egyke is megdől.

2019. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adri+ ***** válasza:

Tudod mit?

inkább legyek ócska rongyokban, koszos, büdös legyen a

külsőm, belső tulajdonságaim viszont legyenek kitűnően

kifinomult kultúráltságú és kitűnő intellektusú és megbízható, és

pontos precíz és mindenben rendezett. Remélem Kérdezőm, hogy Te

tudod értékelni azt, hogy megfelelő szociális körülmények között

Napi 2 ~ 3x legalább tusolok/nék. Mert hasonló lehet az értékRendünk.


Amelyik ronggyá kurt felszines és külsőleg rendezett nőcske ezt

nem fogadja el, meg kevés neki a 2x legújabb iPhone.ok, az

pusztuljon bele az önámításba és az önsajnálatba : viszont

minél hamarabb.


Ugye milyen jó, hogy : különböző gondolkodásúak vagyunk?


Nekem a Creol és vagy a Giantess Csajok jöttök be leginkább.

A deshoxto thaj bishushov között, san bishefta thaj trinvardesh

között viszont már keményen meg szükséges dolgozni Értem.


Szép napot kívánok Mindenkinek :

Taves bachtalo thaj Lashi dyes :


Adri+

2019. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nem tehetősek is azok.
2020. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!