Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen értelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen értelmetlen bárkinél is kezdeményezni és teperni nők után?

Figyelt kérdés

Valahogy alapvetően három csoportját látom a (hetero) férfiaknak:

- Akik semmit nem csinálnak de mégis mindig összejön nekik a pár- vagy szexkapcsolat.

- Akiknek tenniük kell valamit majd azután összejön valami az igyekezetük hatására.

- Akik ha mindent megtesznek és igyekeznek ha nem csinálnak semmit akkor sem jön össze nekik semmi sem.


Az első csoportba nem tartozom, ez mindig is egyértelmű volt. Egy ideig azt hittem, hogy a második csoportba tartozom, ezért küzdöttem és próbálkoztam. De immáron biztossá vált, hogy én a harmadik csoportba tartozom.

Innen fogva pedig tulajdonképpen nem is látom értelmét annak, hogy egyáltalán fektessek bele energiát olyan dolgokba, hogy udvarlás, randik, próbálkozás, kezdeményezés...nők stb.

Szimpla barátként nyilván ugyanúgy fogok barátkozni más nőkkel (ahogy eddig is tettem egész életemben) de már nem fogok senkitől sem többet akarni a barátságnál, mert úgysem jönne össze semmi, mint ahogy eddig sem jött össze. Nem látom értelmét semmilyen igyekezetnek és próbálkozásnak, mert az csak elpazarolt energia, idő, pénz.

Teljes mértékben el tudom már fogadni, hogy a dolgok egyáltalán nem az én akaratom szerint működnek. Lényegében az egész világ az teljes mértékben független az akaratomtól. Fölösleges bármit is akarnom, mert nem fognak a dolgok attól megváltozni.

Hiába akartam magamnak egy nőt akivel intim kapcsolatot élhetek meg és szenvedélyt. De a világ nem fog soha megváltozni az akaratom hatására.

Mostmár én az akaratomat akarom megváltoztatni a világhoz képest.


Ezért már nem próbálkozom és nem is csinálok semmit ilyen téren. Mert teljesen fölöslegesnek és értelmetlennek találom.



2019. okt. 13. 03:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Jó, hogy elfogadtad és nem ragaszkodsz semmihez foggal-körömmel. Előfordulhat, hogy ha lazább leszel, összejön az is, ami nem jön össze, ha rágörcsölsz.
2019. okt. 13. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor meg mi a kérdés!? :D
2019. okt. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi az oka? Nem vagy jóképű?
2019. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

#1


Nem fog :D


#Aswad05


Teperni felesleges (az életben bármi után, bármilyen téren), viszont reménykedni és próbálkozni nem.

2019. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Oké, elfogadtuk.
2019. okt. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Van még egy csoport, akik, tepernek, mindent megtesznek a siker érdekében, és összejön nekik. Persze köztük és a 3. csoport közöttvan egy árnyalatnyi különbség.
2019. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Mo.-n igen.
2019. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Szép blogbejegyzés, Aswad.
2019. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

A 3 csoport valójában:


- “nem csinálnak semmit”, legalábbis nem erōlködnek látványosan, mert lazán megy nekik az ismerkedés, végülis ōk is tesznek valamit az ügy érdekében, de idōben megtanulták, hogy kell ismerkedni, társat keresni, nem görcsölnek rá, nem kell megtanulniuk, amit már régen tudnak

- korábban nem ment nekik az ismerkedés, mert félénkek visszahúzodóak, önbizalomhiányosak voltak, így most próbálják összeszedni magukat és változtatni, talán sikerrel

- akivel valami súlyos defekt van, amiatt taszítja az ellenkezō nemet, még ōmaga sem látja be ezt és csodálkozik, hogy miért nem akarnak összejönni vele. Az “igyekezete” mellett nem ismeri fel az alap problémát, ami az egészet okozza, lényegtelen törekvésekkel foglalkozik, virágot vesz, szerelmes levelet ír, stb. közben nem veszi észre, hogy ezek pótcselekvések, ha valamely kézzelfogható komoly okból nem tudnak rá mások társként tekinteni.

2019. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A "nem csinálnak semmit, mégis összejön" kategóriának HATALMA van, és ez LÁSZTIK IS rajtuk. Ez az ami igazán számít, hogy ezért tettek-e bármit is, már mellékes, a nőket nem érdekli.

Ha nőt akarsz, akkor nem kedveskedni kell nekik, meg pincsiként körülrajongani, hanem egy olyan képet kialakítani magadról, hogy te rendelkezel mindazokkal a javakkal, amiktől ŐK különlegesnek éreznék magukat. Ha ez megvan, akkor ők fognak csüngeni rajtad, és ugranak az első flegma szavadra is.

2019. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!