Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne megismerkedni olyan szemelyisegu lannyal vagy novel aki bar kulsoleg nagyon csunya de nem lelki serult (vagy nem teljesen az)?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a csunya szot hasznalni egy nore vagy 1 lanyra,de nem tudtam maskepp,h irjam ki a kerdes.Nekem azok a nok tetszenek akiket a tarsadalom csunyank,rondanak mond ki.talalkoztam olyanokkal mar neten is meg a valo eletben is,h nem is volt igaz az,h csunya amit mondtak rolla (legalabbis en igy iteltem meg),de nem lehetett vele ismerkedni :( es most jon az ami engem nagyon erdekell.

A legtobbjuk miert nem akarja elhinni,h van 1 ember aki tenyleg megismerni akarja oket es nem atverni? Attol felnek,h kep kuldes utan eltunik az illeto es csak rosszab lesz nekik lelkileg? kepet nem kuldenek szinte sose.Akarhogy udvarolok is.Az meg nem is lenne baj,mivel engem nem a kulso erdekel...de mast se nagyon mondanak el magukrol,es nem lehet beszelgetest folytatni igy.

Van egyaltalan olyan csunyanak kikialtott no aki meg egyaltalan ismerkedne? Mert tudok mondani nagyon sok peldat,h huszoneves fiatal nok akik csunyak,lemondtak a parkapcsolatrol es besavanyodtak :/ es ez nem jo...



2019. okt. 13. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, jobb nem jut és akkor már ha ló nincs, jó lenne a szamár is? Ez is elég szomorú.
2019. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem ez fura. mi tetszik neked a "csunya" nokben? raadasul eleg sok minden miatt lehet valaki csunya, ez kb olyan, mintha en azt mondanam, hogy a barna hajuak tetszenek. egyszeruen nem igaz. mert lehet valaki 170 kg es azert csunya, vagy csunya arcu, pupos, torpe stb stb. neked mindegy "miert" csunya? kisse furcsallom

..

2019. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem az első kérdése a kérdezőnek. Legalább olyan ijesztő arc, mint a fatfan, aki kifejezetten a csúnyán elhízottakra gyúr.
2019. okt. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam,h en leszek az akibiztos kihasznalni akarom oket meg stb.

Ezt legyetek szivesek befejezni.

Van akinek a szokek,van akinek a barnak tetszenek.Nekem meg ok.Hogy magyarazzam el maskepp????

2019. okt. 13. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már rég lenne barátnőd. Ilyen "csúnyácskából" elég sok mászkál mindenfelé. Iskolában, munkahelyen, utcán, akármerre.

Hogy nincs senkid, az megint csak azt bizonyítja, hogy veled van valami bibi.

2019. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
de pont ez az. aki a szokekre bukik at se MINDEN szokere. a csunya ember is sokfele es akinek pl a magas nagyonvekony furcsa arcu no tetszik annak a 170 kiloy valszeg nem pedig elv mind2 "csunya
2019. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon bután van megfogalmazva a kérdés.. tehát szeretnél megismerkedni egy “olyan személyiségū lánnyal”, akinek a külseje...

Amirōl írsz, annak semmi köze a személyiséghez, tehát te egy csúnya lánnyal szeretnél ismerkedni... azért nem ártana tisztában lenni a fogalmakkal, hogy mit jelent “személyiség”, kreténkém...

2019. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amelyik nő tényleg csúnya, azt már tönkretette lelkileg a környezete, nem hiszem, hogy van olyan, akit még nem. Ez nem jelenti azt, hogy nem ismerkednének. Internetes társkeresőn nagy ritkán, de találkozhatsz ilyennel.
2019. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
# 8 Eddig meg csak olyannal talalkoztam,aki lelkileg tenyleg a padlon volt.
2019. okt. 15. 15:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!