Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemista srácok! Ti használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista srácok! Ti használtok Tindert? Vagy inkább ti is azon a véleményen vagytok hogy egy buli/bármilyen más esemény jobb alkalom hogy megismerd a másikat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyetem=több pénz. Így már értem hogy miért őket választják a nők.
2019. okt. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1

Azt kötve hiszem, mert én felveszem a diákhitelt és suli mellett dolgozom is. A szüleim havi 20 ezer forintot se tudnának adni nekem támogatásképp.


Viszont így van egész nagy esély arra, hogy egyszer majd tényleg sokat keressek.

2019. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jómagam egyenlőre még csak 2 szakmával, és egy technikummal rendelkezem, viszont jó pár egyetemet végzett barátom így is irígy rám, mert elmondásuk szerint ez többet ér mint jó pár főiskolai, vagy egyetemi végzettség, no de maradjunk a kérdésnél.

Bár egyetemistákat kérdeztél, jómagam nem próbáltam még a Tindert, de hasonlóan a Badoo-hoz nincs sok értelme, viszont a lányokat akarsz megismerni, nem biztos hogy a buli a legjobb hely erre, megismerni, barátkozni oké, de párkapcsolat keresés céljából csendesebb hely a legjobb, ahol lehetőleg nincs rajtuk a társasági nyomás.

2019. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Ja a kérdesre is válaszolok.


Használok tindert, mert nem mindig van meg az bennem, hogy odamenjek minden egyes lányhoz, aki talán úgy néz rám, hogy tetszhetek neki. Előfordult már, buliban is, napközben más eseményen is, de nem mindig ez a helyzet. Tinderen olyan embert is megismerhetek, akivel a való életben elkerültük volna egymást és soha nem találkoztunk volna máskülönben. Ez is egy előnye.

Az mondjuk tényleg igaz, hogy a való életben jobban számít a személyiséged, a tinder pedig csak egy húspiac, ahol férfiként benne kell lenni a külsőre legjobban kinéző 10-20%-ban, hogy sikereid is legyenek. De ha ez megvan, akkor minden oké

2019. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én BTK-n tanulok, ami tele van lányokkal, mégis egy csomó BTK-s srác tinderezik és élőben kb hozzá se szólnak a lányokhoz.
2019. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Használok tindert, de amúgy sok értelme nincsen. A tinder egy nőkre szabott alkalmazás. Mivel a férfi részéről nem jár semmiféle megerőltetéssel, ezért özönlenek rá a férfiak, ergo a csajok százszor több üzenetet kapnak, mint a pasik, ergo senki nem nyert semmit. Ez az a paradoxon, amit a Csodálatos elme c. filmben mutatnak be: ha a jó nőre mennek rá a pasik, azzal senki nem jár jól. Jól azzal jár mindenki, ha a kevésbé jó nőkre mennek rá. A tinder ugyanez. A pasik akkor járnának jobban, ha nem létezne tinder, mert így mindenki azzal próbálkozik, és ettől romlik el mindenki esélye. Magyarán a tinderes nők kb. mintha ki is kerülnének a kínálatból. Igazából minél könnyebb a nővel felvenni a kapcsolatot, annál szarabb a pasiknak. Ha nem lenne facebook, instagram, tinder stb., akkor a nők is kénytelenek lennének nyitni, és mindenkinek jutna nő. Így meg páran zsákolnak sokat és tömegek maradnak egyedül.


A szórakozóhelyet akkor ajánlom, ha nagyon megnyerő a kisugárzásod meg a külsőd, de ha ez így lenne, akkor meg nem írtad volna ki ezt a kérdést. Számomra felejtős, a szórakozóhelyen csak a fizikai valódat tudod eladni, tehát hajrá, ha két méteres jóképű testépítő vagy, de amúgy mindenki le fog koptatni azzal, hogy ő csak táncol.

2019. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!