Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 gyerekes elvált nőként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekes elvált nőként már tényleg el kell fogadjak bárkit, aki udvarol, akkor is, ha külsőre taszít? Csak mert szóba áll velem valaki?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam, mert elutasítottam egy férfit, mert abszolút nem jött be külsőre, hogy soha senkim nem lesz, ha nem adok esélyt a csúnyább férfiaknak is. Merthogy hiába nézek ki átlagosan, a 2 gyerek miatt, külsőre csak átlagalatti férfiaknál jöhetek szóba, nyugodjak bele. De ha egyszer a kopaszok nem jönnek be, se a nálam 10 évvel öregebbek..... Inkább egyedül? Vagy adjak esélyt és legyek boldogtalan?

2019. okt. 18. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
32%
Tegyük félre kicsit a gyerekeket, te hogy nézel ki és mennyire vagy már belesavanyodva a mostani életedbe?
2019. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
92%
Az égvilágon nem kell senkivel összejönnöd, ha nem akarsz. El ne hidd ezt a hülyeséget!
2019. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
Nem vagyok besavanyodva. Aktív életet élek, a munkámat is élvezem, igazából simán elvagyok "egyedül" is, mivel a gyerekeimmel folyamatosan programokra megyünk hétvégente és szünetekben. A nő ismerőseim szerint átlagos vagyok, a társkeresős számomra csúnya férfiak szerint, viszont kicsit szebb, mint az átlagos. De ugyebár a külső szubjektív, nézőpont és ízlés kérdése.
2019. okt. 18. 22:01
 14/72 anonim ***** válasza:
89%
37 évesen még nem kell beérni olyannal aki átlag alatti. Lehet neked 10 évvel fiatalabb párod is, annak ellenére hogy 2 gyereked van. Van egy 39 éves nő, aki házas és 2 viszonylag nagy gyereke van, 10 év körüliek. Nagyon tetszik nekem mert kedves, mosolygós és nagyon fiatalos, állandóan mosolyogva néz rám. Simán összejönnék vele pedig csak 30 vagyok és nincs még gyerekem. De mivel házas így nem kezdek bele.
2019. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elfogadnod bárkit. Csak olyat aki tetszik kívül belül.

Mondom én aki 50, kopaszodó "öreg" vagyok.

Az természetes, hogy mindenki szelektál válogat. Szerintem.

2019. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
22%

A kopaszodásról nem tehetnek a férfiak, attól még lehet valaki jó ember. És csak úgy megsúgom: 30 fölött a nők külsőre iszonyat tempóban elkezdenek lefelé indulni (tokásodás, kocásodás..) . És még számítsuk be a 2 gyereket is...

Szóval kereslet-kínálat játszik itt is, mint mindenben.

2019. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell megalkudnod. De a szőke herceget se kell várni fehér lovon. Valami középút kell.
2019. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, mint te, mínusz két gyerek. Én is 37 vagyok. Ha olyan próbalkozik nálam, aki nem tetszik (amúgy csak olyanok szoktak), mindig arra gondolok, hogy Jézusom, ezzel le is kéne feküdnom előbb-utobb.Brr...De én szuperül elvagyok egyedül is, nem akarok mindenáron magam mellé valakit, sose voltam olyan. Az emberek többsége viszont úgy gondolja, hogy az ember társas lény, és megalkusznak,ok nem foglalkoznak a külsővel,mint az itt válaszolok közül is sokan. Ők sose fognak megértetni, de az emberek nem egyformák, neked nem kötelező ugyanúgy gondolkodnod. Döntsd el, hogy szeretnel-e mindenáron valakit, vagy elvagy egyedul, amíg jön olyan, aki tetszik neked. Mert jön, az biztos, csak a mikor a kérdés.De egy valamit jegyezz meg: Soha ne higgy sértett férfinak! O azért mondta neked, azt, amit, mert a kis egoja nem bírja a visszautasitast.(Mert gondolom, nem lattad, hogy nála lett volna a kristálygombje, amiben benne van a te jövőd.)😀
2019. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
20%

Dehogyis! Mint szottyadófélben lévő 37 éves átlagpitsa két utánfutóval, a minimum ami jár neked:190+-os gyúróspista, aki szuperjóképű, dúsgazdag, és legfeljebb 25 éves.

Ébresztő "hercegnő"! Örülj ha találsz valami középszerű 50-es alakot aki hajlandó pénzeli a más kölykeit, hogy cserébe szúrhassa az elhasznált lyukadat!

Soha ne érd be a tökéletesnél kevesebbel! Soha sem késő újrakezdeni! Girlpower!

2019. okt. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
96%
100 évesen sem jönnék össze olyannal,aki taszít.
2019. okt. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!