Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 gyerekes elvált nőként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekes elvált nőként már tényleg el kell fogadjak bárkit, aki udvarol, akkor is, ha külsőre taszít? Csak mert szóba áll velem valaki?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam, mert elutasítottam egy férfit, mert abszolút nem jött be külsőre, hogy soha senkim nem lesz, ha nem adok esélyt a csúnyább férfiaknak is. Merthogy hiába nézek ki átlagosan, a 2 gyerek miatt, külsőre csak átlagalatti férfiaknál jöhetek szóba, nyugodjak bele. De ha egyszer a kopaszok nem jönnek be, se a nálam 10 évvel öregebbek..... Inkább egyedül? Vagy adjak esélyt és legyek boldogtalan?

2019. okt. 18. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt a jó belső de külsőre nem jön be de barátok lehettek dolgot nem is értem.


Lehet én vagyok rosszul összerakva de én mindig olyan pasikba szerettem bele akik külsőre nem jöttek be elsőre.

Viszont a jó belső által megszerettem azt amilyen ő maga nem pedig csak a testét. Viszont mivel a jó belsőt megszerettem ezáltal már külsőre is szépnek láttam.


És szerintem ez a fontos mert lehet valakinek fullos külseje az se marad meg örökké mivel a test változik. De egy jó belső mindig jó belső marad.


Vagy lehet csak engem raktak össze rosszul és ebbe a felszínes világba nem vagyok való. :D


L/26

2020. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
23%
Úgyis csak arra kell neked a férfi, hogy eltartsa a két gyerekedet, akkor meg nem mindegy, hogy néz ki?
2020. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 2 gyerekkel közvetlenül válás után, 40+-os nőként már közel egy éve egy nálam jóval fiatalabb, gyerektelen párom van, aki kifejezetten jól néz ki és értelmes, normálus értékrenddel működik, nem mint itt egyes hozzászólók.

Azt hiszik, húspiacon vannak. A társkeresőn is sok az ilyen felszínes hímnemű sajnos. Nehéz ott normális párt találni, bár nem lehetetlen, de addig sok csalódás érhet. Jobb egyedül, mint a hülyékkel szenvedni. Aztán ha eljön az ideje, rád fog találni egy normális férfi. Fel a fejjel és kitartást!

2020. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
77%

Uh, ez a sok duzzogó kisfiú, aki itt hozzászólt...Azt hiszitek, hogy ettől többek vagytok, mert bosszúból jól megmondtátok?


32- es: Nem képzelsz kicsit sokat a magadról, mikor azt hiszed, hogy egy nőnek szüksége van férfira ahhoz, hogy eltartsa a gyerekeit?

2020. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy eltartsanak a gyerekeimmel együtt, de én se tartanék el felnőtt embert. Dolgozom teljes munkaidőben, sőt most festették ki a lakásomat a saját spórolt pénzemből, szeptemberben meg laminált parkettázzák, előreláthatólag pedig áprilisban pedig 4 helyiségét padlócsempézik. Mindezt a munkabéremből megspórolt pénzemből. Ja és nem szakadt rám a bank, ezért valaki szerint ez aprópénz, de nekem 2 gyerek mellett büszkeség, hogy végre meg tudom csináltatni. Igen, hitelből vásárolt a lakás, de minden más tehermentes. Ne vegyetek minden nőt 1 kalap alá. Közel 1 éve vagyok egyedül, de kivárok akár több évet is, hogy normális férfi lépjen az életembe, de a férfiak kérdésemben szereplő dolgait nem értem.
2020. júl. 23. 15:55
 36/72 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Rosszindulatúak. Vagy egyszer nagyon pofára estek és azóta sem tudnak felállni, általánosítanak, mert így könnyebb is kis lelküknek. Vagy ocsmányak, így nem kellenek a kutyának sem, illetve taszító a személyiségük, mint az a hozzászólásaikból kiderül.

Legyél is büszke arra, hogy egyedül is boldogulsz! És ne köss kompromisszumot!

2020. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
32%

Nezd, mindenhez hatalmas szerencse kell...

2 gyerekkel ne válogass , szerintem. Azért 37 vagy és lehet hogy nem is vagy olyan szexi.

2020. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
17%
#34 Ti nők a legtöbben még magatokat sem vagytok képesek egyedül eltartani, nemhogy még 2 gyereket pluszban.
2020. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
65%
Na, hát pont erről a taszító személyiségről beszéltem.
2020. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 A kérdező kommentje:
37-es. Nem is állítottam sehol sem, hogy szexi lennék és már 38 vavyok, csak még volt egy hasonló a "problémám" pont pár napja, ezért emeltem ki.
2020. júl. 23. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!