Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 gyerekes elvált nőként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekes elvált nőként már tényleg el kell fogadjak bárkit, aki udvarol, akkor is, ha külsőre taszít? Csak mert szóba áll velem valaki?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam, mert elutasítottam egy férfit, mert abszolút nem jött be külsőre, hogy soha senkim nem lesz, ha nem adok esélyt a csúnyább férfiaknak is. Merthogy hiába nézek ki átlagosan, a 2 gyerek miatt, külsőre csak átlagalatti férfiaknál jöhetek szóba, nyugodjak bele. De ha egyszer a kopaszok nem jönnek be, se a nálam 10 évvel öregebbek..... Inkább egyedül? Vagy adjak esélyt és legyek boldogtalan?

2019. okt. 18. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
56%
50. Mi van, fáj hogy még a gyerekeseknek sem kellessz?
2021. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
84%
50-es: még jó, hogy válogat! Hogy gondolod? Majd összejön egy ilyen nőgyűlölő szerencsétlenséggel, mint amilyen te is vagy? Na az tényleg büntetés volna.
2021. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
53%
Hány kiló vagy kérdező?
2021. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy így lenne. Nagyobb türelemre van szükséged. Megtalálhatod még a megfelelő partnert.
2021. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kérdező hogy ezt honnan veszed hogyne válogathatnál? én ezt egyáltalán nem tapasztalom 2 gyerekes anyaként 44 évesen. Szerintem ez személyiségfüggő, meg az hogy te kit keresel. Mert ha az egész családodat a nyakába akarod varrni, akkor lehet hogy ezért menekülnek.

De igenis válogass! Megteheted. Aki nem gusztusos és kívánatos, azt hanyagold.

2021. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
20%
😄😄😄😄😄 A 44 éves, két gyerekes nő fogja kiválogatni a gusztusos, kívánatos férfiakat? Az véletlen lemaradt, hogy gazdag😄
2021. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
65%

56# Azért mert te nem válogathatsz, arról nem én tehetek.


Üdv., 55#

2021. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
14%
Biztos fog majd valami balek bétát találni, aki neveli az alfa kölykeit.
2021. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
71%

A legtöbb férfi nem akar nőkkel barátkozni, mert nem látnak bennük ilyen szempontból értéket (arról lehet vitatkozni, hogy ez mennyire jogos), és ha akarnak egy nőt, akkor el tudják veszíteni a fejüket. Ha nem jön be egy pasi, inkább ne kezdd el ezt a "barátnak jó lennál dumát", mert még nagyobb sértésnek veszik sokan, mintha csak simán lekoptatnád őket.


Amúgy meg vannak férfiak akik igen, így gondolják, hogy a fiatal feszes pipi az értékes, aki meg átlagos, főleg ha idősebb, mint 25 és gyereke is van, az ássa el magát, és örüljön, ha vki meg akarja dugni... attól függetlenül normális férfinál is van esélyed, ha nem nagyon durván magas elvárásaid vannak magadhoz képest, tehát nemcsak a nálad max. 2 évvel idősebb, de inkább 5-10 évvel fiatalabb, kigyúrt 190 centis modellarcú latin macsó, aki nálad min. 200e-vel többet keres... és ne akarj rögtön pótapát csinálni belőle. Ha ez így oké, nem esélytelen a dolog egyáltalán.

2021. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

Ha taszito ferfival ossze tudnal jonni, annal sokkal boldogabb eletet nyujtana a prostitucio reszmunkaidoben. Penz keresnel harmotokra, es nem hanynad el magad.

Ennek hol az ertelme?

Akkor mar egyedul. Plusz baratokkal programok. Plusz ha mas nem, szexkapcsolat egy olyan ferfival, aki toled tobbet nem akar, de jolerzed magad vele.

2021. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!