Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 gyerekes elvált nőként már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekes elvált nőként már tényleg el kell fogadjak bárkit, aki udvarol, akkor is, ha külsőre taszít? Csak mert szóba áll velem valaki?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam, mert elutasítottam egy férfit, mert abszolút nem jött be külsőre, hogy soha senkim nem lesz, ha nem adok esélyt a csúnyább férfiaknak is. Merthogy hiába nézek ki átlagosan, a 2 gyerek miatt, külsőre csak átlagalatti férfiaknál jöhetek szóba, nyugodjak bele. De ha egyszer a kopaszok nem jönnek be, se a nálam 10 évvel öregebbek..... Inkább egyedül? Vagy adjak esélyt és legyek boldogtalan?

2019. okt. 18. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:

50-es, mióta gyerekeim vannak sokkal jobban megválogatom, hogy kit engedek saját magam közelébe és ezáltal a gyerekeim közelébe. Ugyanis értük is felelősséggel tartozom, hogy nem egy agresszív vagy netán pszichopata vagy ingyenélő senkiházival jövök össze, akire nem nézhetnek se ők, se én se fel.

58-as: Szerintem az igényeim nincsenek elszállva azzal, hogy minimum annyit keressen, mint én a gyerektartások nélkül (315 a nettóm). Mivel én alacsony vagyok, nekem elég ha 165 és 180 centi között van valahol, mert nem a magasakat preferálom 160 centisként. Diploma nem feltétel, mert nekem van, de azért mondjuk egy érettségit szakmával tudjon "felmutatni". Bár igazából a lényeg, hogy tudjak vele beszélgetni mindenről és a csúcsok csúcsa az lenne, ha szeretne ő is biciklizni, túrázni és színházbajárni. Én sem vagyok otthonülős se a gyerekekkel, se amikor nélkülük vagyok 2 hetente hétvégén.

53-as, a súlyomat nem árulom el, mert csalóka lenne, de az a méretem, ami 90-60-90 lenne a nőknél az ideális, az nálam 107-88-107.

2021. febr. 8. 17:37
 62/72 anonim ***** válasza:
100%
61: az pl. számomra picit necces, hogy ha nálad kevesebbet keres, akkor már kuka, a leírásod szerint. Nem gondolom, hogy pl. egy 290es fizetésű ember már úgy lehúzna anyagilag.
2021. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
62-es, természetesen nem forintra pontosan gondolom, hogy annyit legalább keressen, de akkor úgy fogalméznék, finomítanék, hogy legyen közel egy kategóriában a fizunk, hogy se ő engem, se én őt ne húzzuk le, de hogy még ennek gondolata se merüljön fel.
2021. febr. 8. 17:45
 64/72 anonim ***** válasza:
14%
De ugye nem sportos/normál testsúlyú férfit keresel?
2021. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:
Átlagos/normál testalkatút keresek, ugyanúgy maximum olyat, akinek mint nekem 15 kiló súlytöbblete van arányosan elosztva. Szeretem a férfin a kis pocakot, mint "aputest", de a "nagy mackók" egyáltalán nem jönnek be, ahogy a vékonyak sem.
2021. febr. 8. 20:40
 66/72 anonim ***** válasza:
29%
Durva túlsúlya van és még válogat is...
2021. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
86%
Túlsúly egy dolog, ami fontosabb hogyan oszlik el. Ismerősöm ha hízott, szinte minden mellre és fenékre ment, egyáltalán nem állt rosszul. Nálam viszont minden hasra megy, így szörnyen festenék túlsúllyal. Fránya genetika.
2021. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
17%
Nőknél legalább 2-vel kell szorozni a bevallot kilók számát. (saját tapasztalat) A kérdezőnél ez 15x2=30 kg. Az már semmilyen módon nem oszlik el kellemesen.
2021. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:

Kedves 68-as, ha 30 kiló túlsúlyom lenne, akkor azt leadva anorexiával vagy rákkal vagy palyzsmirigy betegséggel kórházba küldenének kivizsgálásra... A 15 kiló is a munkatársaim szerint csak 10, de nekem 15 kiló leadása a célom nyárig.


66-os örülök neki, mikor látatlanba valaki megítéli a másik külsejét. Biztos nagyon sok valóságalapja van. De ha te is ugyanott dolgozol, ahol én és amiről nem beszéltem és láttál már így anonim módon, akkor elnézésedet kérem.

2021. febr. 9. 05:36
 70/72 anonim ***** válasza:
29%

Már ne haragudj, kedves kérdező, de szerintem te nem normál testsúlyú vagy. Én 165 cm magas vagyok, 92-70-102 a méretem (mellbőség-derék-csípő), 58 kg vagyok, átlagos testsúlyú. Ehhez viszonyítva te a 160 cm magasságodat és a 107-88-107 méretedet nem hiszem, hogy 15 kg plusz van rajtad.

Amit nagyon nem bírok, mikor valaki a másik nemmel támasztott elvárásainak maga sem tud megfelelni, és közben meg cirkuszol, hogy nem talál normális férfit.

2021. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!