Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti pasiként mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti pasiként mi értelme barátnőt keresni, ha úgyis mindig lesz egy jobb pasi a kiszemelt lány életében?

Figyelt kérdés

A szűz pasiknak szerintem 3 csoportja van:

* akik válogatósak/nem bírták eddig eldönteni, hogy milyen csajt akarnak

* akik totál lúzerek és tepernek, de mindenki lekoptatja őket

* és a hozzám hasonlók, akiknek olyan alacsony önbecsülése van, hogy inkább meg se próbálja


Belegondoltam, hogy végül is akármilyen nőnél próbálkoznék, úgyis eljönne az életébe olyan pasi, aki tőlem magasabb/szebb/gazdagabb/jobb az ágyban/érdekesebb stb. Miért kellene velem beérnie, mikor jobbat is megkaphat? Én pedig nem akarom betölteni az eldobható rongy/ha nincs ló jó a szamár kategóriájú szerepet. Ezért se kezdeményeztem soha se lányoknál, mert ha baromi nehezen lenne egy csaj akivel összejönnék, úgyis találna tőlem jobbat. Én pedig nem vágyom cuckold kapcsolatra. Abba én lelkileg belerokkannék és összetörnék, ha egy csaj otthagyna/megcsalna egy jobb pasiért.



2019. okt. 20. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Tudod, hogy minek nincs ugyanígy értelme? Annak, hogy minden nap kiírsz kérdéseket a beszűkült világodról, nézetrendszeredről, és ezzel hergeled saját magadat, meg a hozzád hasonló többi beteget, akik látogatják az oldalt.

Kérjetek szaksegítséget, súlyos mentális/lelki problémáitok vannak.

2019. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Es atlag lanykent mi ertelme, hisz a pasi ugyis megdugna az osszes jobb not?
2019. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hellmano ***** válasza:
Ez is egy jó hozzáállás a cuckold végülis tisztában vagy magaddal, hogy ez van és kész. A cuckold meg nem megcsalás, mert majd kikéri a barátnőd a te véleményed is és szépen végignézed a dolgot, de legalább megmarad a barátnőd.
2019. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ott rontod el szerintem, hogy ha tetszel majd egy nőnek, akkor onnantól te leszel neki a legjobb (vica-versa). És jöhet a gazdagabb/szebb stb... Nem fogja érdekelni. :)


De lehet magamból indultam ki, nálam ez ilyen volt, ha volt barátnőm. Objektíve mindég volt olyan nő, aki valamiben jobb volt a kurrensnél, de rohadtúú nem érdekelt. :))


41F

2019. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Az az értelme, hogy találj egy lányt aki szeret téged. Onnantól nem fogja érdekelni, hogy van nálad szebb, okosabb, akármilyenebb.. Ha összeilletek, és mindketten meg is tesztek mindent a kapcsolatotokért akár örökké is tarthat.
2019. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#2: Ez hazugság. A kategóriátoktól jóval magasabb pasik is hűséget fogadnak nektek. Persze ha a felső top 10% közül válogattok akkor előfordulhat ez a veszély.
2019. okt. 20. 20:14
 7/20 anonim ***** válasza:
Huseget fogadnak es melyik is tartja be? Mert lassan egyik sem.
2019. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#4,5: Ez akkora közhely, csoda, hogy nem szakadt le a plafon. Már rég nincsenek ilyen rózsaszirmos kapcsolatok. Mindent a felszínesség, a javak, az élvezetek és a státuszszimbólumok dominálnak.
2019. okt. 20. 20:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Kérdező. Nem sok. Én 36 éves vagyok, volt 8 barátnőm. Ebből 6 is jobb pasiért hagyott el. A másik kettő is jobb pasival jár most, igaz velük közös megegyezés miatt mentem szét-
2019. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

"Már rég nincsenek ilyen rózsaszirmos kapcsolatok. Mindent a felszínesség, a javak, az élvezetek és a státuszszimbólumok dominálnak."


8: A te retorikád szerint, akkor nekem eddig nem szabadott volna párkapcsolatomnak lennie. :DDDD


Cute ez a bináris gondolkozás... :)


Remélem, egyszer majd rájössz, hogy rosszul fogalmaztad meg azt a bekezdést amit idéztem tőled. És szembesülsz azzal, hogy bizony NEM MINDENKI olyan. :) Adj esélyt annak, hogy találj magadnak olyat ki kiesik az általad definiált halmazból! :)

2019. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!