Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kedves fiú, aki szeretgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves fiú, aki szeretgetni, tisztelni akarja a pàrját, miért nem kell a nőknek?

Figyelt kérdés
És miért szerelmes még mindig a bunkó exébe, aki megcsalta, aztán lelépett?
2019. okt. 21. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel így nincs is gond. Valamivel azonban meg kell fognod a figyelmét egy nőnek.

Ha elég érdekesnek tálal ahhoz, hogy meg akarjon ismerni akkor jó úton vagy.

2019. okt. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az állítólagos kedvességed semmit nem ér, ha mellé ronda vagy.
2019. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
A szeretet meg a tisztelet édeskevés. Mellette alaposan le kell őket rendezni. A nőknek nem csak romantika kell hanem kőkemeny dugás is. Ha te nem vagy rá kepes akkor megteszi más.
2019. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy általában ehhez töketlenség, balfaxkodás és szerencsétlenkedés társul, amitől az egész baromi fárasztó és körülményes lesz és a nő könnyen érezheti úgy, hogy alárendeled magad az akaratának.
2019. okt. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok és tényleg szükségem van a kedveskedés után egy jó kőkemény dugásra!
2019. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Mit ér az ember egy olyan valaki szeretgetésével, akihez nem vonzódik, aki nem vált ki belőle érzéseket?
2019. okt. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
#7 Én pl. sosem állítottam, hogy bejönnének a nyálas, túl-szépelgő fiúk. Pasiknak is ezt megszoktam mondani egyenesen, ha nyálasnak tartom őket. Viszont amit te írsz, abból az jön le, hogy két végletben gondolkodsz.. mintha csak ez a két véglet létezne “kedves, tisztelettudó” és “lealázós bunkó”. Kétlem, hogy te párkapcsolatban lennél, vagy lenne egy halvány valós elképzelésed arról, hogy mi a kapcsolat. Aki átesik a ló túloldalára, annak nincs szerencsésebb helyzete a kedves lábtörlő pasik mellett.
2019. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
7: szerencsére a szűztinilovag és a szadobunkó között akadnak normális férfiak szép számmal, akiknek van érzékük ahhoz, hogy mikor kell kicsit durvának lenni és meddig mehetnek el. Na, velük foglalkozunk, amíg ti itt szerencsétlenkedtek ilysn kisarkított baromságokkal. Nem igaz, hogy ennyi érzelmi analfabéta van, aki csak ebben a két kategóriában tud gondolkodni...
2019. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as: nem vagyok kapcsolatban valóban. 4 hónapja csalt meg barátnőm, egy olyan emberrel, mint akit én is leírtam.

És mint írtam, be is vallotta hogy neki ez hiányzik, szerinte ő a férfi, én nem vagyok az. Pedig szinte mindenben csak azt néztem hogy neki jó legyen, hogy ne bántsák semmivel.

Nem értem el vele semmit. 3 éves kapcsolatot úgy dobott el 1-2 dugásért mintha semmit se számított volna neki. Pedig tudta jól , hogy az ő "férfijának" nem fog kelleni, sokkal jobb csajokat is megdughat nála.

2019. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Klasszikus...

Miért kell ilyen ALAP dolgokat úgy kiemelni, mintha valami világszerte ritka jelenség lenne, ami akkora értek, hogy cserébe minden negatívot el kell nézni?

Ezt úgy kérdezed, mintha rajtad kívül senki se tudna szeretni vagy tisztelni egy nőt. Mindenki más pedig hűtlen bunkó, főleg, ha nálad jobban néz ki.

Hagyjuk ezt már!


Aztán pont az ilyenek kapnak vérszemet, és átmennek érzelmi zsarolóba vagy elkezdenek ezerrel csajozni, ha valaki összejön velük, és lesz egy kis önbizalmuk.

2019. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!