Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem vagytok őszinték?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdésem eleve egy csúnya általánosítással kezdődik, ezen most lépjünk túl, igyekszem röviden összefoglalni.


Miért nem meritek megmondani a férfinek, hogy nem szimpatikus vagy miért nem írjátok meg neki ha már nem aktuális a társkeresés? (Netesről lévén szó.)

Miért kell körítés, hogy hirtelen egyik napról a másikba teljesen új élethelyzetbe kerültetek és mégsem akarjátok többé látni, miért kell azt hazudni, hogy mégsem álltok készen még kapcsolatra a legutóbbi csalódásból, miért nézitek ennyire ostobának a randipartneretek? Mindenki szépen lereagálja de szerintem pontosan tudják a felek, hogy a fele sem igaz. Miért tűntök el a neten pillanatok alatt válasz nélkül azt követően, hogy jeleztétek beszélnétek még mert megvan a kezdeti szimpátia.


Természetesen azt hiszem valahol tudom a választ, ugyanakkor aki tett ilyet érdekelne az ok amiért az őszinteség éget mint a tűz.

Érdekelne továbbá más, egyenes nők véleménye ezen "társaikról".



2019. okt. 23. 22:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
Nőktől őszinteséget várni olyan, mint kommunizmusban a mindenki ugyanannyit visszakap ígéret.
2019. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem csak a lányok csinálják... Én is csináltam, velem is csinálták. Nem nagy ügy, úgyis csak futólag ismerem, lehet, hogy soha többet nem látom. Mi értelme írni neki? SOKKAL egyszerűbb így.
2019. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokan pont hogy nem reagálják le szépen az őszinteséget, ezért is szorul sok lány mindenféle kedves lekoptatásra.
2019. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Én már akkor hazudok, amikor azt mondom a szomszédnak nap elején, hogy jó reggelt.

F31

2019. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Én futottam nem egyszer már abba, hogy nem értette a férfi a nemet. Volt olyan is, aki szó szerint rámb***ta az ajtót, mert meg mertem mondani, hogy részemről nincs meg a szikra és ne húzzuk egymás idejét tovább. Aztán 2 hónappal később megkeresett, hogy randizzunk... Így legyél őszinte..


N29

2019. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%
Sok lány ha nem is vonzódik szexuálisan egy férfihoz, de barátként megtartaná az érzelmi támogatás végett, ilyenkor jönnek általában csak a kifogások, de nem mondja meg nyíltan hogy nem akar semmit.
2019. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%

Én nem szoktam hazudozni, de volt, aki hazugságnak tekintette, amikor közöltem vele, hogy nincs Viberem, nem is akarom, hogy legyen, és munkaidőben munkanapokon nem érek rá napközben cseverészni a munkahelyemen. Erre az volt a reakciója, hogy megmondhatnám, hogy nem akarok tőle semmit. Így legyél őszinte. Őszintén szólva nem sajnálom, hogy nem folytattuk, tiltottam is.

Tényleg nincs Viberem, tényleg nem akarok, és tényleg a munkával kell foglalkoznom munkaidőben, amikor éppen dolgozom. Nem tudom, felnőtt ember ilyen dolgokon miért lepődik meg, esetleg ha nem dolgozik, időmilliomos, eltartják, és azt hiszi, más is ugyanúgy ráér...

Mellesleg ingyenes társkeresőről van szó, nincs korlátozva a levelezés, nem értem, az miért nem volt jó neki, de hülyékkel nem foglalkozom. :-)

2019. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég durva általánosítás...

Nekem 4 hónapja lett vége egy 5 éves kapcsoltomnak. A szakítás után másfél hónappal elkezetem a neten beszélni egy sráccal. Nagyon szimpatikus és nagyon örültem, mikor elkezdtünk beszélgetni, de annyira friss még a szakítás, hogy miattam sajnos nem halad a dolog. Sajnos van, mikor az ember tényleg ennyire padlón van. Én is így vagyok ezzel. Egyik nap jó kedvem van, másik nap utalok mindent. Egyik nap kedvesen tudtam neki írni, a másik nap a pokolba kívántam kb. És ezt nem lehet egy emberrel csinálni. Nagyon sajnálom, mert ha pár hónappal később történik minden, akkor telejsen másképp alakulnak a dolgok.

2019. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Tehát lényegében az eddigi negatív tapasztalat miatt egyszerűbbnek látják vagy egyáltalán nem reagálni és "ghostingolni" vagy valamilyen teljesen átlátszó kamu szöveggel hárítva óvatosan ködbe veszni (akár szemtől szembe a másik arcába hazudva).


El tudom képzelni, hogy adott esetben így valóban megkímélik magukat, ennek ellenére nem tartom gerinces megoldásnak.

2019. okt. 23. 23:06
 10/39 A kérdező kommentje:
8-as: Nekem is volt hasonló tapasztalatom a másik oldalról ugyanakkor én ilyen helyzetben amennyiben magában az ismerkedésben lát potenciált inkább támogatnám amíg feldolgozza. Ha pedig tudja, hogy nem áll készen ne regisztráljon mert másokat sebez meg érzelmileg és ebbe szerintem lehet, hogy bele sem gondol. Ilyenkor nem gondolom egy érett döntésnek a társkeresőzést és ismerkedést mert játszadozás mások érzéseivel.
2019. okt. 23. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!