Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik 25-30 éves koruk felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 25-30 éves koruk felett is otthon élnek, hogy oldják meg az együtt alvást?

Figyelt kérdés

Én ebbe a kor intervallumba tartozok, 6 éve a szüleimtől külön élek.

Sajnos ismerkedés során már többször belefutottam abba, hogy a másik fél szeretné, hogy nála legyünk, de egy friss ismertség esetén nekem nagyon kellemetlen, amikor le kell ülni a családdal beszélgetni, és nem csak ez az egyetlen probléma. Ilyenkor újra úgy érzem magam, mint egy tizenéves. Én a szüleimhez már csak akkor viszek valakit, amikor már komolynak látszik a dolog.


Ti ezt, hogy szoktátok megoldani?



2019. okt. 25. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan én még fiatalabb vagyok, de nálunk a család szerkezete miatt egyáltalán nem kínos ez.


Nálunk nem divat ez a nagy beszélgetni összeülős dolog, általában anyukámék is külön esznek és mi is a párommal. Reggelente szoktunk beszélgetni, de nem kell az asztalnál ülve beszámolni, mindenki éli q saját magánéletét. Anyukám elég rugalmas és vagány, a páromat talán ez is kevésbé feszélyezi.


2 hónapja itt lakik ő is, sajnos az anyukájával annyira megromlott a kapcsolatuk, hogy az tűnt a legjobb döntésnek, ha elköltözünk abból a lakásból (nem lakott velünk senki pedig). Itt miénk egy hatalmas szoba, ami nagyjából a ház fele, megvan a közelség és a távolság a szülőkkel egyszerre.


Nekem anyukám inkább amolyan barátnő-karakter lett, mióta felnőttem, nem anya-karakter. Talán így könnyebb

2019. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellemetlen lenne a szitu, ismerkedős stádiumban. Senkinek a szülője nem kíváncsi arra a gyerekét épp ki kezelgeti. Ha már komoly a dolog akkor vonom be a családot.
2019. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen...hogyan engedjem el magam ha tudom, hogy a szülők ott vannak a szomszéd szobában? :D
2019. okt. 25. 08:51
 4/14 anonim ***** válasza:
29 vagyok, de évek óta nincs barátnőm. Ha lenne, akkor bérelnék albérletet.
2019. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"29 vagyok, de évek óta nincs barátnőm. Ha lenne, akkor bérelnék albérletet."

Kit érdekel?! Maradj tovább szerencsétlen!


"Én ebbe a kor intervallumba tartozok, 6 éve a szüleimtől külön élek."

Nem tudom hogyan csinálod. Engem soha nem segítettek, jóval később tudtam egyáltalán albérletbe eljönni. Egyetlen alkalommal volt gond korábban egy lánynál, de ő is csak ráfogta erre, amúgy sem bánom full ostoba volt, nővére lakásában csövelt a nappaliban. Én inkább azt látom hogy rohadt sokan csak elvárásokat támasztanak a másik felé, közben meg nem vagy alig nyújtanak bármit is. Barátnőm sem szakad meg, nagyon kényelmes, de legalább már nem húz le anyagilag mint az előzők. Így azért elég nehéz saját lakást venni Pesten!

2019. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem is élnék már Pesten. Bár pár évet éltem ott, pont elég is volt arra, hogy ne adjak ki érte csilliókat... :D


Nekem pont a pasikkal van "lehúzós" problémám. Rohadt könnyű betenni a kis seggét a készbe, fuvaroztatni magát majd mindenkinek előadni, hogy ő az élet császára. :D

2019. okt. 25. 09:17
 7/14 anonim ***** válasza:

> Kit érdekel?! Maradj tovább szerencsétlen!

Ki mondta, hogy szerencsétlen vagyok?

2019. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg otthon élek (néhány évig nem igy volt) bár már vásárlás alatt áll egy saját lakás Pesten. Eddig nem okozott gondot igazából, mert ki lehet venni egy tizesért korrekt szobákat éjszakára BP-n, van hogy a lányoknak van saját lakása, van hogy nálunk is lehet lenni mert nincs itthon senki. Nyilván jobb lenne már saját kecó, de azért ez nem olyan egyszerű ám.


30/F

2019. okt. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Nekem pont a pasikkal van "lehúzós" problémám. Rohadt könnyű betenni a kis seggét a készbe, fuvaroztatni magát majd mindenkinek előadni, hogy ő az élet császára. :D"


Tudsz példát mondani? Csak kiváncsi vagyok a tapasztalatodra.

2019. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hogy érted a példát?

Amit leírtam az gyakorlatilag egy példa. :D

2019. okt. 25. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!