Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiak hogy ismerkednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés
Nemrég csatlakoztam egy társkereső facebook csoportba, ahol az átlag alatti, vagy átlagos férfiak postjaira, hozzászólásaira kb semmi reakció, ellenben egy jóképű férfi fotójára vagy 40 nő irt. Ez nem is baj, teljesen érthető, a kérdés arra vonatkozik hogy aki nem vonzó az hogy ismerkedhet egyáltalán?

2019. okt. 26. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a helyesek, csak minimális vagy nulla sikerrel.
2019. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Barnabas333 ***** válasza:
Iszonyat nehezen. Régen még voltak chat oldalak, ott el lehetett büvölni a belsővel még néha a nőket. Normál társkeresőn szinte nulla az esély. Mert ott egyből csak a fejed nézi a nők 99%a. Ha türelmes vagy és 2-4évig vadászok, fenn vagy több oldalon akkor lehet becsajozol. Tapasztalat 42éves szörnyfejű férfi vagyok. Ha meg csak távoli egész alakos fotód lesz fenn a néhai élő első randikon fognak lekoptatni...
2019. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Kb egy normális fotó nincs rólam. 100-ból talán 4 csaj reagál ha ráírok. De 2-3 levélváltás után lekoptatnak. Élőben meg nincs akivel elmenjek bármerre.
2019. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sehogyan.

30F

2019. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszük és mwgakarják kímélni magukat a felesleges szenvedéstől, idegeskedéstől, akkor sehogy elfelejtik az egészet. Én is így teszek.
2019. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán úgy hogy saját magukhoz illő nőknél próbálkoznak. Ha sikertelenek hosszú távon akkor az azért van mert jobb típust keresnek mint amik ő maguk nyújtani tudnak.
2019. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Barnabas333 ***** válasza:
6os elmondom neked, hogy a nők 98%nak a szuper jóképű alfa hímek kellenek. Teljesen mindegy, hogy a nőnek ronda a feje vagy molett... Van egy kollégám aki 42éves nem csúnya a feje, kicsit molett. Egyedül él kutyával és családi házzal, kocsival. Esélye nincs a mai nőknél...
2019. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de semmiképp sem kép nélkül. Azzal nagyon rá lehet fázni.
2019. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A KISUGÁRZÁS a lényeg, nem az, hogy ki csúnya, meg ki jóképű. Egy férfi inkább közelítsen az előbbi kategóriához, attól lesz férfias.

Legyen gyakorlatias, ne anyámasszony katonája.

Tudjon autót vezetni.

2019. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!