Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mostanában annyi csinos, okos nő szabadon mászkál és egyik se velem? F31

Figyelt kérdés

Buszon, metrón, aluljáróban, utcán, mindenhol ott vannak. Nagyon sokan!

Mégsincs barátnőm.

Pedig okos is vagyok, ronda sem vagyok, ambícióim is vannak.

Nem vagyok nyomi sem, szívesen odamennék hozzájuk, de mindenki rohan valahova. És persze én is :D

Szórakozóhelyre is jártam egy időben, de akik eddig feljöttek hozzám nem úgy tűntek, mint akik tartós kapcsolatot akarnak :D

Tinder már látatlanban gyökérkedésnek tűnik. Beregeltem társkeresőre, még fizettem is érte :D de full olyan, mintha mindenki fejéhez pisztolyt szorítanának és úgy beszélgetnének:

"Erre most írjál rá, hogy mizu vagy fejbelőlek". Nincs tengerpartos képed dirr xD

Egyetemen picit könnyebb lett volna, de ott több volt a kvantor, mint a nő (akármi is legyen az.. na jó tudom, de ált. jobb letagadni)

Szóval mit rontok el?


Ja és a szomszéd néni szerint jóképű "fiatalember" vagyok. De ő 80 éves :(

Teljesen jófej ne értsetek félre, csak azért picit számít a kinézet is :/ legalábbis nálam. Nálad nem? Na ugye :D


Köszi a válaszokat

Jó éjt



2019. okt. 27. 19:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%

"és egyik se velem?"


Talán mert mindenki maga dönti el hogy kit szeretne párjának / társának és az nem te vagy. Furcsa lehet.

2019. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Savlekotő ***** válasza:
100%
Szabadon mászkál wtf attól még lehet társa férje,az h te a nőd nem engeded egyedül utcára se mások nem zárják őket be h csak velük léphetnek ki fényes nappal is, ha vkit minden nő lepattint ott a saját gépezet a hibás.
2019. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én ezt eddig nem tudtam :D
2019. okt. 27. 19:50
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Csöppet túlértékelted magad, drágám!
2019. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem nagyon pattint le egy nő sem :D
2019. okt. 27. 19:53
 6/28 anonim ***** válasza:

"Én ezt eddig nem tudtam :D"


Hát akkor Diplomásnak is sötét vagy. Egy párkapcsolat szimpátia alapján jön létre. Az hogy téged mindenki le .... abból az következik hogy TE senkinek nem vagy szimpatikus.


Ez lehet 1.000 különböző okból, de a lényegen nem változtat.

2019. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Jajj nemár :O

Túlértékeltem magam?

Úgy érted túl?

Vagy hogy érted, hogy túl?

Nem értem. :D

2019. okt. 27. 19:55
 8/28 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem.

"Egy párkapcsolat szimpátia alapján jön létre" Blá blá blá


"A szerelem mély és erős társas kiértékelő érzelem, amely által szorosan kötődik az ember valakihez. A szerelem fogalmát a különböző kultúrákban és társadalmi közegekben eltérő módokon határozzák meg.."


Ja ez wiki, nem lopom megemlitem

2019. okt. 27. 19:57
 9/28 Savlekotő ***** válasza:
89%
Azt hiszem én kezdem sejteni vén fejjel is mi a probléma h nem veled mászkálnak azok a csúnya gonosz nők. :D
2019. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Dehogy gonoszak :D

Sosem mondanék ilyet.

2019. okt. 27. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!